Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A tisza to tenyleg annyira...

A tisza to tenyleg annyira kihalt?

Figyelt kérdés
Szuleimmel oda megyunk nyaralni. Azt halottam hogy semmi elet arra fele , kihalt az egesz.

2020. aug. 13. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 szabdstrandja van azt irjàk. Es emlegetik Abàdszalokot is. Ez utobbit es sokaktol hallom hogy imàdjàk.
2020. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Abádszalók környékén a vízi sportok széles skálája gyakorolható, beleértve motoros vízi sportokat is. "


Szerintem annak függvenye hogy erzed magad hogy kikkel mèsz. Mert ha egy nyugdijasklubbal akkor a termalfürdökben a làbàztatàssal kifujt.

2020. aug. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is érdekel. Tetszik a hely, régóta szívesen elmennénk, de csak akkor ha kihalt és nyugis.
2020. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít kihaltnak? Ha bulizni, neg állat módjára őrjöngeni akarsz, akkor menj Siófokra.


Ha viszont szeretnél napokat csónakázni a nádasban, gyönyörködni az ezernyi madárban, bejárni az izgalmas tanösvényeket, sokat kerékpározni, jó halételeket enni, kajakozni, kenuzni, úszni, horgászni, megnézni a vízlépcsőt... Na akkor a Tisza-tó neked való.


Magyarul, a természeti környezet és a vízispirtok miatt érdemes meglátogatni a tavat.

Ha viszont csak dögleni akarsz a strandon, este meg berúgni valami diszkóban, akkor nagyon rossz helyre mész.

2020. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem az a zsúfolt hely, mint a Balaton. Igazi romantika, én imádom.
2020. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!