Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a Deák tér? Laktatok...

Milyen a Deák tér? Laktatok már a közelében?

Figyelt kérdés

Mennyire veszélyes?

Milyen programok vannak ott?



2020. aug. 16. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Belváros, sztem nem veszélyes. En nem laktam ott, de nem is laknék. Nekem zsúfolt, mint minden belváros. Ha van autód, nem ajánlom,mert nem tudod hol tárolni. Hacsak nem egy belvarosi újépítésűt veszel garázzsal csillagászati áron. Közlekedés szempontjából jó, mert minden elérhető. Amúgy drága ott élni. Én normális árú boltot ott nem találtam. (Ha valaki tud egyet, megoszthatja itt, hogy én is tudjam)
2020. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszön szépen.

Csak gondolkozom, hogy Pesten hova költözzek olyan 2-3 hónapon belül.

2020. aug. 16. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugalmat is akarsz magadnak, akkor nem ajánlom. Bulinegyed egyik központja, sok kétes alak (nem veszélyesek, de nem tul szep látvány), bűz, piszok. Közlekedésileg több kompromisszumos helyet lehet talalni, ami nem a világvége, de levegőt is kap az ember.
2020. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én még a 11.kerületre gondoltam, nem tudom az mennyivel jobb.

Amúgy még nincs kocsim ott szeretném majd elkezdeni a jogsit, meg idén érettségizek és a sulibajárást is meg kell oldalom vagy ott keresek egyet (estis vagyok)

Az sem árt, ha megfizethető az ottélés, bár nem egyedül leszek, hanem lakótársakkal,de nem mondhatnám, hogy mindegy mennyi az albi meg a boltok.

Az nem baj, ha forgalmas, csak és jó, ha van lehetőség bulizni mozizni stb, csak mondjuk ne akarjanak kirabolni egyből, hogy kimegyek az utcára.

Szóval, ha tudtok ennek (nagyjából) megfelelő környéket, akkor szívesen elolvasom.

2020. aug. 16. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig laktam a Markó utca 1-ben, Kossuth tér 9-ben, Hold utca 15-ben és most költözöm a Blaha mellé.


Nem teljesen a Deák mellett, de gyakra lesétáltam a távolságot.


A deák tér nekem mindig is biztosnságos, zsúfolt helynek tünt. Rengetegszer voltam már ott éjfél körül és soha sem éreztem magamat picit sem veszélyben.


Vannak fura alakok, azt le kell szögeznem. Hozzám senki sem jött még oda, de amikor egy barátommal voltam kint (aki nő) akkor oda jött hozzánk két furcsa gördeszkás, akik valamilyen tudatmódosító szer alatt voltak, de végül egy különös 10 perces beszélgetésen kívül más nem történt.


Ott sem féltem, sem a barátom csak óvatosan leakartuk vakarni őket, mert erősen nyumultak rá.


A Deák tér fölötti Lipót város rész (amiben elvileg a Deák is benne van) a lehető legnyugodtabb és biztonságosabb szerintem az egész országban.


Kb minden utcában állnak éjjel is rendőrök, mert az a környék tele van mindenféle minisztériummal.


Néhány részeg külföldin és pár kutya sétáltatón kívül nagyon senki sincs kint éjfél körül már.

2020. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 ker az jó.
2020. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!