Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha ujj albérlet be költöztök...

Ha ujj albérlet be költöztök csinaltok nagy takarítást?

Figyelt kérdés

Mármint panel lakásra gondolok..

WC-t,furdőszobát,konyhát, evőeszközt,gondolom ilyenkor mindenki átsurolja stb..hamarosan en is koltozok panelba .csak kiváncsi vagyok h ki mit csinal ilyenkor



#Alberlet#surolas#fertotlenites#
2020. aug. 17. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Még akkor is ha új, és igyekszem még költözés előtt és költözés után is még egyszer, mikor már a bútorok a helyén vannak.
2020. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1+ Albérlet nem csak panellakásból áll.
2020. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen ez természetes,kitudja ki es milyen körülmények között élt előttünk.

Most egy ujepitésübe vagyunk,első beköltözők vagyunk de kinyaltam a kecot akkoris😅🙂

2020. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokak. 🙂🙂


2:kommentelő: Èrtem h nem csak abbol áll.azert is irtam le h milyenre is gondolok.

2020. aug. 17. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindent àtkell sikálni.

Egy ismerősöm úgy járt egyébként hogy ő is kitakaritott de a fürdő csempét nem törölte le.Pedig nagyon nagyon fontos,mindent lefertotleniteni,attörölni.

Szóval irtó büdi még napokig a fürdő,azthitték a lefolyó többször is megcsinálták.

Kiderült cicások laktak előttük ott,és a csempe megvolt jelölve.macskapisis volt.az volt büdös.

Meg én is láttam sok undoritó dolgot.Mi 3 szor költöztünk és tetőtöl talpig 2 napig takaritottam.Biztos ami biztos😃

2020. aug. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úristen azigen..


Ennis igy fogok tenni,koszonom nektek 🙂

2020. aug. 18. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeptember 1én költözünk.


Reggel vesszük át a kulcsokat és írjuk alá a szerződést, majd egésznap takarítunk este viszünk át pár dolgot a tervek szerint.

2020. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Panelból inkàbb menekülni kell,nem oda menni takarítani. Prolisàg az egész daràzsfészek!
2020. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván takarítás + fertőtlenítés MINDENHOL. Ha van szőnyeg, az már mehet is a francba, mert nem is hiszi el az ember, milyen rettentő koszos (én már meg se néznék olyan szobát, ahol szőnyeg van laminált vagy járólap helyett, szerencsére egyre ritkábban látni ilyet).

A polcokat a konyhában, kamrában, bárhol lemosom, száradás után letakarom vagy körberakom csomagolópapírral.

Vannak amúgy erre szakosodott takarító cégek. Igaz, hogy fizetni kell érte, de nagyon alaposak és sokkal gyorsabbak.

2020. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!