Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangos kipufogó, hirtelen...

Hangos kipufogó, hirtelen kirohanás - hogy tovább?

Figyelt kérdés
A szomszédban lakik egy fiatalember akinek az autóján igen hangos kipufogó van. Narancs BMW , stb. Alapjáraton is szörnyű idegesítő hangja van, van hogy este későn is bugatja 10 után) de nappal is elviselhetetlen. A minap elegem lett, kirohantam és Kiabáltam vele, konklúzióra nem jutottunk. Tudom, hiba volt. Beszélni kellett volna kulturáltan. Most meg már “csak azért is” csinálja. Ő akkor is azt mondta hogy ilyen halkan meg úgy jött. Nade ha az alapjárat szétszedi az ember fejét ... olvastam arról hogy valaki púrhabot nyom bele de attól tartok ez elmélyíti a problémákat

2020. aug. 23. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Kihívod rá a rendőrt, az majd elszedi az illegális átalakítás miatt a forgalmit, a csendháborításért meg megbirságolja
2020. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ezek ezt élvezik, hogy mások orra alá dörgölhetik a hangos Ragacs Tragacsukkal, hogy ők a májerek azon a vidéken. A rendőr rácsi nem tud ezekkel semmit sem kezdeni: leveteti a hangosat, majd 1 perc múlva folyt. köv.
2020. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudsz vele semmit se kezdeni, rendőr is max műszakira küldheti az autót de 2-óra alatt a legtöbb dolog visszaalakítható szóval semmire se mész.


Ezt a púrhabos témát meg szerintem hanyagold, nálunk pl van kamera és ha az én autómat baszogatnád pl én nem hívnák rendőrt mondjuk nem is mennél utána sehova..

2020. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Még megpróbálhatod a "normális" módon megoldani.


"Szervusz, Géza! Ne haragudj hogy a múltkor úgy rádförmedtem, csak majdnem széthasadt a fejem. Menő kocsid van, jó hangos, csak este ez nagyon zavaró, pihenni szeretnénk. Megérted, ugye? Iszunk egy sört?"


Sajnos a rendőr nem fog sokat kezdeni vele. Én megpróbálnék jobb viszonyba kerülni vele (nem kell kebelpajtásoknak lenni) és úgy rávenni, hogy ne zajongjon a környéken.

2020. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csendhaboritas miatt barmikor rendort hivhatsz. Napszaktol fuggetlenul barmilyen, ok nelkuli indokolhatatlan zaj miatt buntethet a rendor. Egy szetrohadt szakadek roncsauto az biztosan nem tartozik az indokolhato zaj kategoriaba. Lehet inditani birtokvedelmi eljarast. A helyi kozjegyzot meg kell kerdezni, lesz ra par otlete hogyan lehet az ilyen vadbarmokat megfogni.
2020. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
4#: Hát ez a legrosszabb, hogy meghunyászkodni egy ilyen majomnak... Sörözni egy ilyennel??? Ettől mégjobban felbátorodik.
2020. aug. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!