Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jó ötlet,ha beszélek egy lány...

Jó ötlet,ha beszélek egy lány ismerősömmel,hogy hagy költözzek hozzájuk?Mármint hozzá és az élettársához?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerôsöm.Fiatalon lett anyuka,22 évesen már van egy kisgyereke.Nem a szüleivel lakik,külön lakásban,egy fiúval,mondhatni hogy élettársak.Arra gondoltam beszélnék a lánnyal hogy hagy költözzek hozzájuk.Én egyedül élek,de nem érzem így jól magam,hiányzik a társaság.Az élettársát,a fiút amúgy nem ismerem,ezért is beszélnék a lánnyal.Persze külön szobában lennénk,konyha, fürdőszoba közös lenne,de vigyáznék a tisztaságra,és dolgozom,beszállnék a rezsibe is.Vagy ez nem jó ötlet?Ha bele is mennének,zavarnám őket?

2020. aug. 25. 21:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem zavarná őket, borzalmas ötlet, ne haragudj. Ők egy család, egy pár kisgyerekkel. Ők együtt akarnak lakni, de valaki mással. Ne kérdezd meg, mert kellemetlen helyzetbe hozod őket, és ha nem is mondanak nemet, zavarnád őket.
2020. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
*Nem valaki mással
2020. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami vicc?

Mégis mit gondolsz magadról, hogy be akarsz furakodni egy CSALÁD életébe?

2020. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
#1 igen csak olyan jó lenne társasággal lakni.A lányt kedvelem,jó fej,nem unatkoznék náluk,és legalább tanulnék egy kicsit a gyereknevelésről.Nekem nincs gyerekem, legalább tanulnék a gyerekekről.
2020. aug. 25. 21:17
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Max. sajnálatból mennének bele, és zavarnád őket. Főleg úgy, hogy kv. kikövetelnéd tőlük a saját szobát abban a lakásban, amiért ők fizetnek... vicc.
2020. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, engedd el ezt a dolgot, még mielőtt megkérdezed tőlük. Remélem ezek után azért belátod mi a hiba az ötlettel. Ha annyira szeretnél valakit akivel lakhatsz, hirdesd meg a lakásod, keress lakótársat!
2020. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Pasizz inkább be
2020. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
#5 nem követelmény ki,csak rákérdeznék hogy esetleg ott nem lakhatnék e el?
2020. aug. 25. 21:20
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl össze olyannal aki szintén lakótársat keres így mint te? Ne egy család életébe furakodj be, nem azért tettek az önálló életükért hogy utána téged kerülgessenek. A legtöbb esetben egy plusz rokon is egy idő után zavaró szokott lenni (nem a gyerekük persze).
2020. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#7 én is pasi vagyok:)
2020. aug. 25. 21:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!