Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne kezdeni ezzel a...

Mit lehetne kezdeni ezzel a hülye nővel, hogy lekopjon rólunk?

Figyelt kérdés

Lakik egy hülye idióta az utcánkban, aki minden beszélgetésünkbe belepofázik (amikor nyitva van az ablakunk), ha összeveszünk, akkor rajtunk röhög, ha beszélünk valamiről, akkor hozzászól az utca másik oldaláról. Amikor kimegyek a kapun, akkor hangosan kommenteli a történéseket. Olyan, mintha rá lenne állva a családunkra. Már mondtam neki, hogy ne szóljon bele a dolgainkba, mert nem hozzá beszélek, de nem érdekli, ugyanúgy csinálja tovább. Amikor meglátjuk egymást, akkor csak pukkadozva bámul és méreget, de köszönni nem köszön. Amikor én köszöntem neki, akkor beszólt nekem, hogy fogjam be. Nincsenek előzmények, nem tudom hogy hívják, beszélni nem hajlandó velünk. Amikor köhögtem, akkor átkiabált a nyitott ablaknál, hogy fulladjak meg.

Na most ha kommunikálni nem hajlandó, mégis minket fülel és nem szakad le rólunk, akkor mit tudunk tenni annak érdekében, hogy ez befejeződjön?


2020. aug. 26. 15:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
30%
Mivel rendőrt nem lehet ilyen miatt hívni, mert csak kinevetnek én azt javaslom, hogy tedd te is ugyan azt. Megverni nem lehet. Állj te is ugyan úgy hozzá. Ha köhög akkor te is mond neki, hogy punkadjon ki a fejed. 🙂 Ha találkozol vele, akkor kérdezd meg tőle, hogy nem tud köszönni?! Az ilyen ember addig csinálja még élvezi és sokáig tudják élvezni.
2020. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha beszélünk valamiről, akkor hozzászól az utca másik oldaláról"


Az nem nevezném beszélgetésnek, ha az utca túl felén is hallani!

2020. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha összeveszünk, akkor rajtunk röhög"


Miért baj?

Ha jobb a ti műsorotok mint ami a tv-ben megy?!

2020. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert rosszindulatú, azért baj.
2020. aug. 26. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ok nélkül nem lehet. Ha mi beszélgetünk azt nem hallani meg a másik oldalon.

Most te is mesélj kérdező a viselt dolgaidról, mert anélkül, hogy nem ismerem mindkét véleményt, nem fogok szidni senkit.

2020. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Követ titeket, vagy mi? Ott áll az ajtóban, ablak alatt és szuperfüleivel hallja, amit beszéltek az utca túloldalán? Szerintem legyetek halkabbak. Ha bolond is, mást is zavarhat a hengerőtök. Én nem szoktam senkit kihallani az az utcára, hacsak nem ordít, de még a tévéjüket sem nagyon, társasban lakunk.
2020. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha úgy teszel mintha nem érdekelne akkor abba fogja hagyni
2020. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre, hogy hangosak lennénk. Én pl ugyanúgy hallok mindent a szomszédoktól, mégsem pofázok bele a dolgukba. A gyerek nyávogására és nyerítésére se szólok semmit, ami a másik oldalról jön.

Amúgy ha nyitva az ablak, akkor a normál hangerőn zajló beszélgetést is hallani. Szerencsés az, akinél nem.

2020. aug. 26. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, amikor az összes szomszéd beszél? Mi csak akkor, ha az erkélyen vagy utcán vannak. Jobb, ha csukod azt az ablakot. Hát érdekesek vagytok, rajtatok szórakozik. Bevallom, ha ordít a szomszéd, én is szoktam hallgatózni, mert érdekes, de nem kommentálom. Sima beszéd nem hallatszik át.
2020. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy kell elképzelni, hogy a szomszédban amikor üvöltözés megy, akkor úgy hallod, mintha melletted állna és a füledbe ordítana. A halkabb beszélgetést még közepes hangerőn szintén hallod, de azt már úgy, mintha a szomszédos szobában állva magyarázna. Az ennél halkabb hangerő már olyan erősségű, mintha a kapuban állna. Szinte csak a suttogást nem lehet meghallani. Fogalmam sincs, hogy miért így terjed itt a hang. Gondolom, hogy vékonyak a falak, csendes az utca, ezért azt is meghallod, ha a pali az utcán elfingja magát.
2020. aug. 26. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!