Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet jó lakótársat találni?

Lehet jó lakótársat találni?

Figyelt kérdés

Budapesten belül szeretnék egy lakóhoz csatlakozni Budapesti vagyok és fiú :D


Nem vagyok öreg rendszeres jövedelemmel rendelkezem, Budapest belvárosába gondoltam vagy zugló fele persze nem lepra csöves megyedbe!


Humoros jó fej vagyok meg minden :) Állandó délutánosként dolgozom a BKV nál, járművezető vagyok! :)


A mostani közösségen eléggé inkább nem mondok semmit kb azt érzem hogy idegenek között vagyok, akiket pedig régóta ismerek.


Nem járok buliba nincs kisállatom sem és a cigarettán kívül más káros szenvedélyem nincs!


Igazából magyon magányos vagyok ... egyedül érzem magam teljesen szüleim nincsenek tesóm nincs!


És semmire kellő sz@r társaságom sincs!


Esetleg valaki nincs hasonló helyzetbe ?

Jaaj bocsánat hogy ilyen sokat írtam, csak már nagyon szomorú vagyok ! :(


Köszönöm szépen nektek! :)


2020. szept. 2. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk Facebookos albis csoportokba próbálkozz, de a végét ne írd oda, mert ebből az jön le, hogy te rá akarsz akaszkodni, hogy pajtid is legyen.

A lakótársi dolog az olyan, hogy vagy működik a "kémia" és jól kijöttök, barátkoztok vagy csak elvagytok egymás mellett. Jó, ha nyitott vagy, de erőltetni nem szabad senkit.

Szerencsésebb lenne, ha neked lenne még az albi és úgy kérdésnél lakótársat, mert akkor te vagy, aki válogatni tud.

2020. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2020. szept. 3. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Irtam privatot!! Lakotars ugyben!
2020. szept. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!