Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális, hogy a szomszédunk...

Normális, hogy a szomszédunk időnként pizsamában jelenik meg a lépcsőházban?

Figyelt kérdés
Otthonról dolgozik, így állandóan otthon van és kb. délig bármikor össze lehet vele futni a lépcsőházban, hogy épp virágokat locsol vagy kimegy üdvözölni valakit, ha hallja hogy jön, ilyenek. És ilyen kétrészes pizsit hord, amiről teljesen egyértelmű, hogy pizsama. Én zavarba szoktam jönni tőle, de neki ez úgy tűnik, hogy természetes öltözék.

2020. szept. 4. 23:59
A kérdező szavazást indított:
Még az utcán is normálisnak tűnne egy pizsamás személy.
Ha csak véletlenül futna össze valakivel hálóruhában, az még elmegy.
Társasházban ne közlekedjen az ember egy szál pizsamában.
56 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Én is mentem le pizsamában már, kicseszni a szemetet, lemenni a pincébe befőttér/lelvárért. Találkoztam is szomszédokkal, nem kötöttek belém.
2020. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
persze, sőt én meztelenül is szoktam pl a szemétledobóig késő este, de 1x a postaládáig is lementem
2020. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
En siman felveszek szaten pizsifelsot utcara kosztumnacihoz. 😂
2020. szept. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem simán belefér. Nem tudom mit szóltál volna a szomszédomban lakó erősen túlsúlyos (és enyhén fogyatékos) lányhoz, aki kizárta magát a lépcsőházból, és hozzám csöngetett. Rövid póló volt rajta, elölről nem volt egyértelmű, mert annyira kövér, de hátulról egyértelműen látszott, hogy nincs rajta bugyi.
2020. szept. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ne legyél ennyire konzervatív, ha áttetsző rózsaszín hellokitty-s hálóingben is mászkál, az is normális. Pláne ha férfi.

Ha pelenkában van, plusz pont.

2020 van, nőj fel.

2020. szept. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Abban semmi rossz nincs szerintem.41N
2020. szept. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

A pizsama es agynemü pont azert valik el az utcai ruhatol hogy ne rapadjon ra semmi.


Az ilyenek olyanok akik utcai ruhaban is siman lefeküdhetnének akkor aludni is meg cipöben.

Azaz kepesek a szobai papucsban is flangàlni kint szedik össze màs floràit bakteriumait.


Higieniatlannak igenytelennek tartom es egyböl lejön az is hogy reggel nem tusol.talan meg sem mosakodik fogat sem most akkor

2020. szept. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
*ne tapadjon
2020. szept. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha nő, és szép lábfeje van (mert gondolom mezítláb van a pizsiben), akkor nagyon nem zavarna...
2020. szept. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Neki ez már tök természetes, lehet ez olyan házi ruha lehet neki. Nem tudom, szerintem engedd el.

Nekem is volt ilyen szitum, kettő is, egyik barátnőmnek vittem le este egy dolgot, és már pizsiben voltam, csak gyors lerohantam és felfelé szembe jött a szomszéd, de lehet neki fel sem tűnt mi van rajtam, másik meg egy késő este gyors levittem a szemetet nyár volt, meleg volt és csak egy vékony hálóing volt rajtam meg felkaptam a hozzá való selyem köntöst az is kis rövid volt és megint össze futottam a szomszéddal, na akkor már meg is jegyezte, hogy hozzá is beugorhatnék így:D

Na azóta felöltözök normálisan ha ki kell mozdulnom

2020. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!