Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborításnak számít, ha...

Csendháborításnak számít, ha egész nap megy a riasztó a szomszédba?

Figyelt kérdés

a szomszéd egész nap nincs itthon, a riasztó meg reggel 9től du 3ig félóránként 3-4 percig beriaszt. de ez megy nyár eleje óta. már többen szóltak nekik, 2x "állítottak" rajta, már csak ennyit vísit, mint most. sokkal tovább ment idáig, ha nem volt otthon senki.

szóltunk nekik kedvesen, viccesen, de már mérgesen is. nyáron többen voltak itthon, meg ők is, ezért annyira nem volt vészes, csak ha elhagyták a házat.

viszont napközben senki nincs itthon rajtam és egy szomszédon kivül, én homeoffice-ban dolgozok és iszonyatosan zavaró.

már nem szólok nekik, mert már ÉN restellem. mit lehet ilyenkor tenni? nem akarok veszekedni meg feszkót, de ez már elviselhetetlen :(


2020. szept. 9. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Mi kell hívni a rendőrséget, hogy a szomszédban megy a riasztó.
2020. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Derítsd ki hogy melyik cég felügyeli a rendszert vagy telepítette és hívd fel őket hogy a riasztó megy és nézzenek ki hogy miért megy állandóan. Ha házon belül van mozgásérzékelő és nem csak ajtó, ablak nyitásra riaszt be akkor lehet bent van valami állat aminek a mozgását érzékeli és attól riaszt állandóan. A szomszédnak meg igen is mondd meg hogy ha nincs otthon folyton riaszt és figyelje meg úgy hogy élesíti mint ha elmenne otthonról és a ház előtt várja meg mikor kezd el riasztani.
2020. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Simán csendháborítás, ne viccelj már s ennyi ideje...

Szólj egy utolsót nekik oda mérgesen, ha nem normalizálják azt a kurta riasztót, hogy csak betörésre riasszon, ahogyan kell, akkor feljelentés lesz s ha betörőt láttok még sütivel is meg fogjátok kínálni őket, mert hát a hüle is tudja, mikor nincsenek otthon így;)


Ennyiből nem fogják fel, akkor meg is érdemlik.

Én fel is adnék egy hirdetést, hogy "Amikor egy ház riasztója az "x" utcában szirénázik ( pontosabban nem szabad írni ), a milliomos tulajdonosok nincsenek otthon!" :DDD

2020. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!