Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sárvár, hegyközség milyen...

Sárvár, hegyközség milyen hely, mi róla a véleményetek? Illetve egész vasmegyéről?

Figyelt kérdés

Például a közbiztonság milyen?


Most abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy huszonéves létemre semennyire nem vagyok helyhez kötve ami a karrieremet illeti, csupán Internetre van szükségem.


Tudnék venni egy kertesházat, tudnék venni drágább helyeken is, de nem biztos hogy odáig terjednek az igényeim...

Igazából láttam elég jókat itt, amiket csak kicsit fel kéne újítanom.


Még a Mátrában is nézelődtem, tetszenek az ország magasabb pontjai, de az itt egy + előny lenne, hogy közel van Ausztria és Szlovénia...


De persze még szinte semmit nem tudok a költözködésről, hogy miket kell nézni egy ingatlanban, stb.

Így még tényleg csak nagyon elméleti síkon nézelődőm, nem annyira a közel jövőben fogok költözni...


Előre is köszi!



2020. szept. 12. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ellenszenves a nyugati országrész. Voltam már Soprontól kezdve, Sárváron át sok helyen. Győrt különösen utálom. Azt javaslom nézd meg magadnak személyesen. Lehet másnak bejön, de neked nem vagy fordítva.
2020. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Austin33 válasza:
Nincs különösebb rendzavarás Sárváron békés hely .Az utóbbi időben elszeporodtak az ukrán vendégmunkások azok okozhatnak rendzavarást. De semmi különös .
2020. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!