Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Régen hogy maradtak életben a...

Régen hogy maradtak életben a panel gyerekek szomszédai?

Figyelt kérdés

Budapesti panelban lakom. A főbérlőm ebben a lakásban volt gyerek. Elmondása szerint annyi gyerek lakott ebben a tömbben, mint égen a csillag. Itt három háztömb közre fog egy mini játszóteret. Állítólag ezen a kis területen tömörült az összes kicsi.


Baromi hangos lehetett, hogy a járni tudók lent játszanak, a nagyon kicsik bent sírnak. Mégis soha nem hallottam idős embereket panaszkodni, akik akkor voltak fiatal felnőttek.


Mit tudtak ők, hogy nem volt probléma nekik a kisgyerekes családok szomszédságában élni? Ma már a legjobb kedélyű babával is öt perc alatt lesz közellenség egy fiatal család. :(



2020. szept. 16. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Hifi … full hangero … valami jo zuzos zene … es mosolyogj.
2020. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert az más világ volt. Az emberek elfogadóbbak voltak egymással. Mára már megváltozott a világ.
2020. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

"Mégis soha nem hallottam idős embereket panaszkodni, akik akkor voltak fiatal felnőttek."


Minek panaszkodjanak régi dolgokr?

Amúgy itt a ház alatt van egy játszor, óvoda, iskola. Nehogy azt hidd, hogy csendes.

2020. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Majd megkérdezem, ha hazamegyek.☺ Tényleg sokan voltunk 1991-ben is.
2020. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk bezzeg már attól kivolt mindenki, ha a kicsi motorommal (voltam vagy 2) végigmentem a folyosón.


NEM volt iszonyat hangos, és célirányosan a lépcső felé mentem, nem cirkáltam vele fel-alá.


Bezzeg tavaly a szomszéd gyerekek ide-oda rohangáltak az ajtónk előtt, csak úgy dübörögtek.

Egy kört lazán elviseltem volna, de ezek sosem fáradtak el, a szüleik sem vitték lemozgatni.

2020. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Írhattad volna, hogy mit értesz "régen" alatt. :)

Én a 90-es években voltam panelgyerek, csomó idős volt kiakadva ránk, hogy hangoskodunk. Nem volt más szerintem akkor se.

2020. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
84%
Sokan mondják hogy a szomszédok ordibáltak nekik lefelé amikor a panelok között játszottak vagy rájuk szóltak / a szüleiknek szóltak hogy hangoskodtak. A gyerekzaj egy iszonyatosan zavaró dolog, nincs évszámhoz kötve hogy mikor irritálja jobban az embert és mikor kevésbé. Én a nyáron részben emiatt költöztem el, egyszerűen nem bírtam már a folyamatos visításban élni.
2020. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Hozzánk többszö4 feljöttek hetente pusztán azért mert végig csináltam mese előtt a tv tornát. :D
2020. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az alsó szomszéd 2 kicsi gyereke minden este 1 órát visít, rohan, amíg hajlandóak lefeküdni aludni. :D ez már ilyen napi rutin nekem. Feltalálták a fülhallgatót, füldugót, ha tanulni kell, vagy szunyálni délután, megfelel. ;)
2020. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és a szomszédom gitározik is. Apuka, vagy anyuka nem tudom. Azt is csak napi 1 órát munka után. Szerencsére nappali munkarendben dolgoznak, így nem zavarjuk egymást, éjfélkor már alszunk, 6-kor kelünk. Tökeletes. Másik szomszéd egy csendes, nyugdíjas néni. A másik szoba bérlője mellett 1 kisgyereke van a családnak, állítólag nagyon jó gyerek. Dackorszakban van, de feleannyit nem hallani, mint az alsó gyerekeket. Lehet vissza fogom sírni a mostani véleményem ha majd nem 2-3 évesek lesznek. XD
2020. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!