Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Diákként elfogadnátok Budapest...

Diákként elfogadnátok Budapesten 90 ezer forintért szállást (ebben benne van rezsi, wifi, minden) vagy lehetne olcsóbbért is találni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet olcsóbban is találni, ha lejjebb adsz az igényekból. A kérdés hogy ez a szállás milyen, hány emberrel vagy együtt, mennyi helyed van, stb. Ha dolgozol mellette és ki tudod fizetni akkor nincs baj, bár félretenni nyilván így nem nagyon fogsz tudni. Koli nem jön szóba, mert az sokkal olcsóbb lenne?
2020. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Nézd... minimum 3x feltetted ezt a kérdést már más megfogalmazásban.

Nézz körül akár a jófogáson, akár az alberlet.hu oldalon, illetve facebookon az "Albérlet Budapest", "Budapest albérlet" csoportokban (és van még jó pár).

Mivel diák leszel, ezért olcsó lesz a BKK bérleted, ha nem derogál a hosszabb bejárási idő, akkor nézegethetsz belvároson kívül eső szobákat is, azok olcsóbbak szoktak lenni.

Belenéztem az egyik face csoportba, az első 3 szobahirdetés közül kapásból 2 db 65-70 ezerért van mindennel együtt. Nyilván nem a Rózsadomb, de 2 félévre teljesen megfelel.

2020. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vettek fel kollégiumba és a jogorvoslati kérelmemet is elutasították.

Pedig szegény családból jövök és 4,3 volt az átlagom is


Ez a 90 ezer egy sajat szoba, ebben minden költség benne van, rezsi wifi stb

2020. szept. 17. 20:34
 4/12 A kérdező kommentje:

A szüleim akarják, hogy ebbe a 90 ezresbe menjek, mert ez egy magánkollégium.

A szüleim arra számítanak, hogy úgyis jön a vírus és ezt csak 1 hónapra kell kibérelni aztán otthagyhatom

2020. szept. 17. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Soknak tartom, de ha a szüleid ezt akarják, és kifizetik, örülj neki
2020. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ennél olcsóbbakat én nem találtam. Ha 60 ezer egy szoba, rezsivel, közös költséggel meg mindennel együtt így is megvan 90
2020. szept. 17. 23:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Ingatlan.com on kapásból tele van 40ezer plusz rezsis szobákkal, és nem tudom hol lesz neked harmincezren rezsid egy szobára, mikor én nekem a másfél szobás lakás havi rezsije se éri el a havi harmincat, fűtéssel, árammal, nettel.
2020. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 75 m2-es lakásban lakom Budapesten a belvárosban, annak kb. 30-35 a rezsije net nélkül. Egy szobának jóval olcsóbb rezsit kell számolni.
2020. szept. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
El szoktak kérni ennyi rezsit+ közös költség
2020. szept. 18. 08:14
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, egy introvertált autista lúzer vagyok.

nézd meg a hirdetéseket, mindenhol van 20-30 ezres rezsi

2020. szept. 18. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!