Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is igazam van?

Szerintetek is igazam van?

Figyelt kérdés

Idén meglett a jogsim motorra. A falubeliek úgy tudják hogy nincsen jogsim. Gyakorlatilag titokba végeztem el direkt, hogy ne tudodjon ki. Van egy gyanúm, hogy már jelezték a kmb-snek valamelyik stréber csürhe hogy jogsi nélkül megyek, de akkor már bátran kimertem menni, mert megvoltg

Közbe láttam hogy a rendőrháznál van a kocsi, gondoltam ott mellette leállok (magamra keltem a figyelmet) nem telt el 5 perc, már észre is vett a rendőr és jöt oda. Megszólalt: ,,Jó napot, Minden rendben?" Mondtam neki, jó napot, igen minden rendben. ,,Van magának erre a motorra jogosítványa"?

Mondtam neki igen. Erre átadtam. (A Rendőr akkorát nézett mint borjú az új kapura)

Mindent rendben talált amugy.


Erre megszólalt: ,,Szólók a kollegáknak hogy többet ne állitsák meg"


Majd elköszönt.



Na ezt nem értettem hogy miért szól, mivan?


Én úgy vettem le, mintha már figyeltek, tudtak rólam stb. Várták mikor futok beléjük stb. És azért szól a kollegáinak, hogy már nem kell figyelni engem, mert van jogsim. stb stb.


Nekem igy jöt le.


Más valakinek véleménye? Légyszi a kérdésre fokuszáljunk



#rendőr #falu #körzeti megbízott #Megfigyeltek #Vissza vonulás
2020. szept. 18. 02:43
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez tényleg így volt és ezt mondta akkor szerintem is valamelyik kedves falubéli bejelentette,hogy te jogsi nélkül motorozol a faluban.
2020. szept. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Mint írtam úgy történt ahogy írtam.
2020. szept. 18. 02:59
 3/56 A kérdező kommentje:
Csak van egy bibi: Megvan a jogsim 🤣🤣
2020. szept. 18. 03:00
 4/56 A kérdező kommentje:

Gondolom a rendőrök meg figyeltek mikor megyek a faluba 🤣🤣 Csak aztán látta a kmb-s, hogy minden rendbe, így azért mondta hogy ,,Szólók a kollégáknak hogy ne állítsák meg"


Azaz már nem kell figyelniük, mert minden rendbe van. 🤣🤣


Jól gondolom?

2020. szept. 18. 03:03
 5/56 A kérdező kommentje:
Bocs javítok: ,,Szólók a kollégáknak hogy ne állítsák meg többet"
2020. szept. 18. 03:04
 6/56 A kérdező kommentje:
Jól gondolom?
2020. szept. 18. 03:05
 7/56 anonim ***** válasza:
83%
Igen , jól gondolod.😁
2020. szept. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A másik kérdésem az volna, hogy derítsem ki hogy ki volt a bejelentő?
2020. szept. 18. 03:13
 9/56 A kérdező kommentje:
Feljelenteném én is mert valótlan bejelentést tett az illető.
2020. szept. 18. 03:17
 10/56 anonim ***** válasza:
90%

Maximum úgy tudod kideríteni,hogy körbekérdezel a faluban. De a feljelentést feleslegesnek tartom.

Amúgy a rendőrt megkérdezhetted volna , hogy miért nem állítanak meg többet azr hitték valami gond van?

Így talán ki tudtál volna húzni belőle valamit.

2020. szept. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!