Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fegyverellenesek, ehhez mit...

Fegyverellenesek, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


Igen, a szomszédok olyan..."napsütötte bőrűek".



2020. szept. 23. 12:06
1 2
 1/16 hollófernyiges ***** válasza:
31%
Mondjuk lövöldözés helyett bezárni az ajtót és figyelmeztetni őket, hogy ha bármit csinálnak, megint kihívja a rendőröket?
2020. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Igen, ezen én is elgondolkodtam, amikor hallottam az Rtl-en. Persze ettől függetlenül a gázpisztoly túlzás volt.
2020. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tehát verette volna el magát???


"A rendőrség kiment és persze elmondta a hangos szomszédoknak, hogy ki tette a bejelentést, mire AZOK mentek át a hölgyhöz, hogy számonkérjék a rendőrség kihívását.


Innentől a büntetlen előéletű, a gázrevolverre viselésivel rendelkezővel szemben léptek fel agresszívan hárman (2 férfi, 1 nő), mire az figyelmeztette őket, hogy hagyják abba, mert lőni fog. Csak ez után került sor a Record Chief 2Inch 9 mm R Knall gázrevolverből 4 lövés leadására (Victory-Pobjeda 90 mg PV töltetű paprikatölténnyel). Legalább egy támadót 1 méter körüli távolságról kapta az áldást, de úgy tűnik mindhárom ellen hatásosnak bizonyult, a cselekményt nem folytatták, a gázrevolveres hölgy sértetlenül úszta meg az esetet."


"Lehet filozofálni, hogy mi lett volna HA nincs nála fegyver, de három feldühödött személlyel (köztük 2 férfival) szemben puszta kézzel kizárt, hogy sértetlenül megúszta volna a védekező."

2020. szept. 23. 12:32
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom túllépte a jogos védelmi helyzetet.
2020. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván a 3 dakota nem azért ment át, hogy kultúráltan megbeszéljék mi történt. Az is biztos, hogy az "előzetes szóváltás" azt jelentette hogy lökdösték és meg akarták ütni, stb.

A nő kicsit megtérítette 4 lövéssel a svédeket és annyi. A támadást megtörte, ép bőrrel megúszta a 3 erőszakos cigány -akarom mondani- 3 törvénytisztelő adófizető rendszeresen dolgozó erőszakos támadását.

Amúgy meg mit tudnak vele csinálni? De komolyan... elkobozzák a gázpisztolyt, majd vesz másikat. Kap egy pénzbüntetést garázdaságért vagy annyit sem. Szerintem bőven megérte hogy betérítette a svédeket.

2020. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4.-nek.


Nem lépte át, meg is ölhette volna őket.

2020. szept. 23. 12:47
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Mindig puffogok, amikor hüleséget állítanak...egy gázpisztoly nem lő, az csak durrog!

Lőfegyver az, mely szilárd lövedéket bocsájt ki a csövén keresztül...média, ész nélkül s a kretén riportereik...pfff.

Persze, minimális lőpor elhagyja a csövet, de az por a szélben kb.


A nő ott tolta el, hogy amikor őt megkereste a 3 terrorista, kiment az utcára a pisztollyal birtokán kívül, amire bizonyára nem volt viselési engedélye kiváltva.

Emiatt lehetséges eljárás alá helyezni maximum.


Az önvédelmét hüleség vitatni, mert 3 terrorista felér egy durrogó gázsprayvel.

Ezt a bíró is be kell, hogy lássa, aztán a nő is hozzá teheti, hogy késeket is látott a támadóknál, illetve támadásra utaló megnyilvánulásokat...bizonyítsák utólag, hogy nem volt...ügy lezárva, terroristák lealázva.

Ezt még ügyvéd nélkül is el lehet rendezni egy kis szakmai hozzáértéssel...nevetséges.

2020. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

#6:

Egy gázpisztollyal te hogy tudsz embert ölni?

2020. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen járt el, jog megengedi neki, igaz ilyenkor a rendörség mindig indít eljárást, de majd a bíróság felmenti, utána majd lehet egy szép kártérítési eljárást indítani a rendörség ellen.
2020. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Magyarok voltak.

Tudom, mert egy gyöngyösi oldal ezzel van most tele. Legalábbis a nő az biztos nem fekete.

De beszélnek annyi mindent, például hogy milyen céllal szórakozott is együtt két férfi és egy nő. Hát, én szakadtam már a röhögéstől.

2020. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!