Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nógrád megyében és környékén...

Nógrád megyében és környékén miért magas nagyon a boldogtalanság? Ti költöznétek e oda, egy luxus ingatlanba?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A körülmények miatt, bár szerintem még mindig jobb mint Borsod.
2020. okt. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
a boldogtalanság nem nógrádban van, hanem a fejedben. nógrád egy boldog megye.
2020. okt. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van ilyen boldogságtérkép ugye, ami lehet hogy nem teljesen az igazságot mutatja, nem tudom, hogy milyen felmérések alapján készül, mindenesetre kb. mindenhol változik néhány évente legalább, de Nógrád megye környékén, meg majdnem egész kelet Magyarországon állítólag állandóan, minden évben boldogtalanság van.


Nógrád megye szegény.

De mennyire?

Hanyadik legszegényebb megyénk?

Borsod pl. valószínűleg szegényebb valóban...


Csak azért kérdezem, mert Nógrádban van pl. az ország (egyik?) legdrágább ingatlanja, ami elég meglepő.


Meg sok a viszonylag “luxus” ingatlan...


A barátnőm orvosin tanul egyébként, én meg bárhonnan tudok dolgozni, ahol van jó internet.


Mivel vannak ott olyan ingatlanok melyek eléggé tetszenek nekünk és elsősorban az én fizetésemből élünk majd, a jövőben is, azt mondja a barátnőm hogy el tudná képzelni, hogy a Salgótarjáni kórházba dolgozzon, ha felveszik majd rezidens képzésre.

És Ő szívesen élne ott...


Igazából az egyik telek nekem is nagyon tetszik, sok mindenre lehetőségem lenne ott, amire máshol nem. Leginkább hobbi szinten.


Csak olyan furcsa érzés lenne, egy ennyire szegény megyében élni, ahol sok a roma is viszonylag...

Meg én mindig nyugat párti voltam, régen azon is gondolkodtam hogy Németországban, vagy Franciaországban telepszünk le és ott vállalunk majd gyereket. Csak nem erősségem annyira a nyelvtanulás, angolon kívül csak nagyon nehezen tudnék még egy nyelven megtanulni... Meg szerintem a barátnőm eléggé Magyarországon akar maradni.

2020. okt. 2. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Kelet Magyarországon lakom de boldog vagyok.

Na erre mondj valamit

2020. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem az számít hol élsz hanem hogyan.
2020. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!