Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falusi közegben ez normális így?

Falusi közegben ez normális így?

Figyelt kérdés
Hogy egy 10 éves gyerek egyik délután kitudja miért, valamiért megijed tőlem az utcán, talán mert kapucni van a fejemen vagy kitudja, ellene biztosan nem tettem semmit, aztán este az apja házhoz jön panaszkodni és kötekedni, hogy megijedt tőlem a lánya. Amikor semmit se ártottam neki, hozzá se szóltam, még a szemébe se néztem. Faluban ez így normális, hogy valaki csak úgy rámküld valakit, mindenféle nyomós ok nélkül?
2020. okt. 3. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem ez a visszamaradott embereknél szokás. Ez így elég általánosított. Van aki nem tudja hogyan kell közösségben normálisan élni aztán megy az egész pereputty. Csak aztán borul a bili meg "én nem azért mondtam testvér nem akarok én bajt" . Az ijen embereknél elég ha jó nagyra kinyitod a szád már attól is beszrnak.
2020. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez csak egy idióta.
2020. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Én is kapucnit hordok ha olyan az idő, de tőlem még nem ijedt meg senki.

Ahhoz, hogy valakivel így merjenek viselkedni, ahhoz kell hogy legyen valamilyen rossz híre az előéletében.

2020. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nincs jó híred a faluban.
2020. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Vannak olyan falusi, kisvárosi emberek, akik kötelességüknek érzik hogy így "jelentgessenek". Ano gyerekkoromban ha pl. nem vettem észre valakit és nem köszöntem, képesek voltak a szüleimet megállítani az utcán és bapanaszolni. Vagy suli után ha hazafelé menet elment mellettem valaki és a továbbiakban a házunk előtt is elment, akkor mindig bekiabáltak anyáméknak, hogy a gyerek jön hazafelé. 10 éve elköltöztem onnan de egyszer a nőgyógyásznál egy odavalósi asszony ült velem a váróban (nem ismerem amúgy) és pár nap múlva mondta anyám hogy megállították a boltban hogy tényleg terhes vagyok-e mert x-né látott Debrecenben a nőgyógyásznál. Na ez már egy kicsit sok volt nekem is pedig ott nőttem fel :D
2020. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!