Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pestszentimrén a Nagykőrösi...

Pestszentimrén a Nagykőrösi út mennyire zajos ott élés szempontjából?

Figyelt kérdés
Frankó kis házikót találtunk, egyetlen aggodalmunk a forgalmas főút miatti zaj. Érdemes megvenni, vagy elviselhetetlen lesz? Korszerű nyílászárókkal, gondolom, ki lehet szűrni a zajt szinte teljesen, na de nyáron, amikor nyitott ablaknál alszik az ember... Hálás lennék, ha lenne itt valaki, aki ott lakik és elmondja tapasztalatait ezzel kapcsolatban! :)

2020. okt. 14. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem vész. csak sok arra a brazil.
2020. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ejszaka nem olyan zajos az elet semerre. Brazil is van mindenhol.

De szerintem dekkolj le kocsival a kornyeken mielott megveszed az ingatlant es nezelodj egy kicsit.

2020. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Nagykőrösi út baromi forgalmas, ezért építettek mellé zajvédő falat. Ha a ház közvetlenül az út mentén áll, így sem lesz leányálom ott lakni.
2020. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy forgalmu ut..
2020. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


#1: Ott laksz? Saját tapasztalat? Csak mert nem tűnt cigósnak a környék, pedig alaposan utánanéztünk ennek.


#3: Nem az M5 bevezetőre gondolok, félreértés ne essék! Az a XIX., XX. ker., amiről te beszélsz. Én a legkülső szakaszáról beszéltem: XVIII. ker. Pestszentimre.

2020. okt. 15. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lakom ott de ismerem azokat akik miatt kerülendõ környék.
2020. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a közelébe laktam, meg aránylag gyakran járok arra még mindig, de szerintem nem olyan vészes. Este nincs is nagy forgalom, viszont ha arra a szakaszra gondolsz, ahol a vonat is megy, ott az tud hangos lenni.

A cigányok meg inkább Pestszentire központban vannak, meg a kis utcákban, de nem olyan vészesen sokan, mint mondjuk egy XX.kerben, ahol szintén laktam.

2020. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pestszentimren igenis hogy sok az ork.

Egy keruleti lakos

2020. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Szerintem változó, amerre én laktam ott nem voltak, se a környező utcákban. A Dózsa György utcában vannak néhányan, de ott én baromi ritkán találkoztam velük. A bentebbi utcákban meg van egy, ami eléggé az övéké, de a környék mégis rendes és normális.

A központ ami undorító, meg Pestszentlőrinc, mert oda jár be az 50-es villamos.

Ami még rossz, de az távolabb van onnan, az az Ady Endre ált. iskola környékén néhány hely.


Mint mondtam ott laktam, sokszor sétáltam haza éjszaka, meg napközben is midnenhol a kerületben, de nem igazán találkoztam az igazán rossz arcokkal, sőt szerintem egyszer sem. Csak nappal láttam őket távolról, hogy aha, itt is vannak. Míg Erzsébeten nem volt olyan, hogy éjszaka ne futottam volna bejélük.

2020. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2020. okt. 16. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!