Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Jobb, ha nem ismered a szomszédaidat körülötted vagy ha mindenkit ismersz és összejártok? Mint ha egy kommunába vagy cohousing-ban élnétek?

2020. okt. 16. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én az arany középút híve vagyok. Nagyrészt tudom hogy kik a szomszédaim, köszönünk, néha megállunk beszélni pár szót, ha valami probléma van a lakókörnyezetünkben ami mindannyiunkat érint akkor összefogunk, de azért összejárni nem szoktunk.
2020. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk a 2 verzió van, és nagyon szeretem, hogy így van. Nyilván nem élünk együtt, de atjarunk egymáshoz, nekem több szomszédhoz is van pótkulcsom baj esetére. Néha atjonnek vagy mi megyünk át egy kavera, vagy ha sütok, áthivom őket. Én szeretem, hogy ismerem őket és jó a viszony köztünk.
2020. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha látnád mik a szomszédaim nem kérdeznél ilyet.

Komolyra fordítva a szót: mellettünk egy buta, sötét gyökér lakik én már nem is köszönök neki. A másik oldalon üres telek.

Szemben egy kukkoló gyökér házaspár, amik tőlünk fiatalabbak, de a falusi mentalitás ugye...

A többi utcabeli vállalhatóan normális, átlag, mint mi.

2020. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Ezek szélsőségek,hogy "teljesen elszigetelődsz a szomszédoktól vagy össze jártok".

Nem szabad elszigetelődni,ismernünk kell valamennyire a szomszédokat is.

Vannak amiket jobb ha megkérdezünk a szomszédtól.

Pl.Nálatok sincs víz? mert nálunk sincs. Vagy például a ház előtti részen (árkot) is akkor hogy nyírjuk le akkor. Tehát a lakhelyhez kapcsolatos dolgokat jó néha megbeszélni szomszédokkal.

De össze járni nem kell,csak ha nem vagytok nagy barátok.

2020. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Engem az a szomszéd is megkérdezett, hogy az egyik szobában van-e fűtés, akivel kölcsönösen nem tudjuk egymás nevét.


Nekem nem tetszik az ilyen egymás seggébe mászás, csak mert egy házban élünk.

2020. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!