Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mernétek Pakson vagy a 30km-es...

Mernétek Pakson vagy a 30km-es közelében lakni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy paksi hölggyel, nagyon jónak tűnik minden.Sok mély beszélgetésen túlvagyunk,amibe kifejtette,hogy ő ott akarja leélni az életét(akár velem is),vagy mellette valamelyik faluba. Én sok rosszat hallottam,hogy az atomerőműtől jön valamennyi sugárzás,meg ha megsérül akkor a közelben lévőket nagyobb eséllyel éri káros sugárzás... Én ha már meghallom azt a riasztási próba hangot föl áll a szőr a hátamon. Mennyire kell aggódni ezek miatt?
2020. okt. 18. 19:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha sugárzik, akkor nem csak Pakson lenne, de kétlem hogy tényleg sugárzik
2020. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Lena7 ***** válasza:
15%

Én nem laknék semmi képpen sem.

Bárki bármit mondhat nekem, de szerintem veszélyes😅

Bármikor történhet bármi az atomerőművel és nem szeretnék miatt meghalni. Lehet, hogy most sokan nagyon parásnak gondolnak, de ez van 🤷‍♀️


Nem mindenkinek jön be az a város, ahol 1 atomerőmű van.


A kérdéshez visszatérve:

Ez a te döntésed. Ha nem parázol miatta, akkor nyugodtan menj, ha meg igen, viszont nagyon bejön a lány, akkor pedig próbálj meg vele egyezkedni.


Mindenesetre sok sikert kívánok nektek!😊

2020. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Az ugye meg van, hogy atomerőmű NEM TUD kicsit robbanni.

Amúgy igen sok atomerőmű van a környező országokban is.

Ha bármelyik robban, akkor az egész Európának annyi.

2020. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

#2

"Bármikor történhet bármi az atomerőművel és nem szeretnék miatt meghalni."


Ebben az esetben költözzél egy másik bolygóra.

2020. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Mertem. Ha gebasz van, akkor úgyis mindegy, neked máshol is annyi.

Ettől függetlenül halál unalom az egész "város" (főleg fiataloknak), ez előbb öl meg, mint az erőmű.

2020. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Lena7 ***** válasza:
15%

Kedves 4 es!


Szerintem azért teljesen más abban a városban lakni, mint mondjuk tőlle 100 km-re.


Kitudja milyen sugárzás van a közelében.



Amúgy a válaszodra visszatérve:

Szívesen költöznék 1 másik bolygóra, csak sajnos még semelyik sem lakható😉


De ha majd az lesz bármelyik is, akkor majd feltétlenül szóljál.

Előre is köszi🤗

2020. okt. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Na ezért kellene Ady és egyéb humán baromságok helyett normális dolgokat oktatni, hogy ne legyetek olyan sötétek, mint kedves Lena. A paksi erőmű gyakorlatilag semmit nem sugárzik kifelé, legalábbis nem többet mint egy gránit térkővel lerakott tér.
2020. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Lena7 ***** válasza:
25%

Kedves 7-es!

Attól, hogy még megvan a véleményem 1 dologról, az nem azt jelenti, hogy hülye lennék. 😉


Nem kell azért lehülyézni, mert nem egyezik 1 dologban a véleményünk.


Mindenkinek vannak félelmei.

Ez lehet akár a kutyáktól, pókoktól, repüléstől stb.


Én a sugárzástól félek.

Lehet, hogy teljesen biztonságos, viszont én akkor is félek tőlle.


(Lehet valakinek egy kis tacsija is, aki nagyon kedves és aranyos kutyus, ha valaki retteg a kutyáktól, akkor az a kis tacsitól is félni fog.)



Én ezért nem költöznék Paksra.

Én csak leírtam a saját véleményem, amire te a sajátos alpári stílusodban válaszoltál is 😁



Nemtudok sok mindent az atomerőmüvekről és nem is olvasok rolla, (úgy, mint az emberek 99%-léka) és szerintem hülyeség lenne részletesen ilyen dolgokat is tanítani. Most is sok hülyeséget tanulunk a suliban, nem kell még 1-el több.


(Persze kivétel ez alól azok a diákok, akik olyan szakmát/egyéb dolgot tanulnak, amihez ez is szükséges)

2020. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Az atomerőmű az energia termelésének a legtisztább módja a megújulók után. Alapvető működését nem ismerni és agyatlanul fosni tőle szín tiszta igénytelenség. Ez az igénytelenség vezet a fosszilis hordozók ismételt térnyeréséhez, és a globális felmelegedéshez mert a magadfajta agyatlanul tiltakozik olyan ellen, amihez nem ért.
2020. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Lena7 ***** válasza:
16%

Nem mondtam, hogy tiltakozok, csak azt, hogy nem szívlelem.


De amúgy törődjetek bele, hogy ez az én véleményem és inkább a kedves kérdezőnek segítsetek😉

2020. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!