Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bp. 4-ik kerület milyen hely...

Bp. 4-ik kerület milyen hely (közbiztonság)?

Figyelt kérdés

Gondolok itt: milyen gyakori a rablás, betörés, gyilkosság, garázdaság, stb.


Mennyire élhető?



2020. okt. 19. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

4-ik :'(


Ez olyan mint egy héttel előre megjósolni a részvény árfolyamokat. Élhető egyébként, kinek mi az ingerküszöbe ugye.

2020. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kicsit tág fogalom, nem gondolod?


majdnem 20km²

2020. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha Budapestre költözöl valami faluból, akkor tudomásul kell venned, hogy egy nagyvárosba,fővárosba költözöl, ahol 2 millió ember él + az életvitelszerűen nem ott élők, csak ilyen-olyan céllal ott tartózkodók.

Több millió ember között nyilván vannak gyilkosok, betörők, garázdák és csak szerencse kérdése, hogy beléjük botlasz vagy sem.

Ma már nincs olyan, hogy biztonságos, vagy nem biztonságos környék, még a Rózsadombon sem.

Vagy el tudod ezt fogadni, vagy nem, de ha az utóbbi, akkor maradsz otthon!

2020. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Melyik része, és mikor? Amikor focimeccs van a kerületi stadionban, kivonul a metróhoz a rendőrség pl. Én szeretek itt élni, jó a tömegközlekedés, van zöldterület, közel vannak kirándulóhelyek, van ingyenes sportolási lehetőség, futókör, kondiparkok, vannak elkerített kutyafuttatók, nagyon jó a kerületi állatvédő csapat. Tegnap este a legnagyobb riadalmat egy vaddisznó okozta: [link]
2020. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem rossz hely Újpest, tavaly vettem meg itt a 3. lakásom. Az első a stop shop mellett volt, panel, 12 évet laktam ott, betörés nem volt, balhézás sem, a kukatárolóból ellopták a bringám. (Másik bringám meg a házunk előtt lopták el de pár nap múlva megtaláltam az Árpád üzletháznál. Nyár utcában a parkolóból az autóm ellopták, az nem lett meg.

2. Lakásom az Újpest pálya mellett volt (tégla társasházi) , ott a közlekedés már nem valami jó, éjszakai busz nincs arra felé. Ottani parkolóban egyszer 2 gumim kiszúrták. A meccsek miatt sokszor le vannak kordonozva az utcák, és csak lakcímkártyával lehetett hazamenni. Ott az erkélyünk alatt várakoztak a szurkolói buszok. Alapvetően egyébként csöndes környék volt. 8 évet laktunk ott, betörés nálunk nem volt, felettünk balhés cintányérok laktak, hozzájuk gyakran jártak ki a rendőrök, illetve a házban voltak betörések, bicikli lopás stb.

Mostani lakásom az Újpest központ mellett van (panel), pár percre megáll az éjszakai busz is, meg itt a metró, stb, nekem ezzel a környékkel nincs bajom, itt még csak kicsit több, mint 1 éve lakunk, betörés itt sem volt, a lányom már tavaly is mehetett suliba egyedül (elsős), el mertük engedni. Éjjel a Burger King melletti tánc klub behallatszik hozzánk de nem vészes. Itt csak 1 baj van nagyon kevés a parkoló, kb délután 5 után nincs hely én meg rendszeresen hajnalban érek haza 3 körül.

Kutyaszar rengeteg van, csöves és részegen fetrengő/bedrogozott ember is az Újpest központ környékén, de az mindenhol jellemző nem csak itt.

2020. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellesz ide a 4be. Menj mashova. Elegen vagyunk. Maradj videken. Mar igy is sz*r budapest. Mert csak jottok es jottok.
2020. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!