Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A kollégium tényleg olyan...

A kollégium tényleg olyan szörnyū hely?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezt úgy kérdezed, mintha csak egyetlen kollégium létezne az egész világon.
2020. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne olyan szörnyű hely?
2020. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ. Aki annyira szeret egyedül lenni, hogy abszolút képtelen elviselni a közelében másokat, annak igen. Aki nem kiállhatatlan személyiségű és alkalmazkodásra képtelen, az minimum el tudja viselni vagy még szereti is a kolis életet.


Nyilván a középiskolai és az egyetemi kollégiumok között is különbség van. Én csak egyetemiben laktam (lakom), el nem tudom képzelni, hogy valaki megmondja, hogy mikor mehetek ide-oda és mikor kell lefeküdnöm este.

2020. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szörnyü hely ha az ott lakok szörnyüvé teszik.
2020. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Undorító hely.

El nem tudnám képzelni, hogy ott lakom. Magánélete ott 0 az embernek.


Már pedig milyen élet az amiben ez nem adatik meg.

2020. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nálunk jó a koli, de a lakótàrsak nem takarítanak, fiúkat hoznak fel éjszakára, és ha egyvalakinél megszólal a füstjelzõ, mindenkinek el kell hagynia a kollégiumot, akár éjfélkor
2020. okt. 21. 16:12
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

#6 Ahá, szóval lánykolesz... Hát igen, takarítani ki szeret?

Hajdanában én fiú koleszben laktam öt évig (Münnich Ferenc, BME). A takarítás nekem sem volt kedvencem, 'kicsit' ki is használtam a néger szobatársam tisztaság 'mániáját' ebből a szempontból, szégyen ide vagy oda, mindig ő takarított (3 évig laktunk együtt). Panaszkodott is kétkapura angolul a néger barátjának, de nekem sose szólt emiatt, így hát hagytam 'érvényesülni'.

Lényeg ami lényeg, jó szobatársat kell találni és minden oké...

2020. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyetemi kollégiumban laktam, akkor még meglehetősen lepukkant állapotban volt, ici-pici kétágyas szobákkal. Intim szféra nulla, de voltak előnyei is a dolognak, sokszor jó volt, hogy könnyen talált társaságot magának az ember.

Gimiben elsősként 19-en lettünk volna egy szobában, inkább a városunkban levő, kicsit gyengébb gimit választottam, de azt biztosan nem bírtam volna ép ésszel.

2020. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Én imádtam a kolit az egyetemen.
2020. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, most jut eszembe, lányok is voltak, a második emeleten, meg házastársak az ötödiken, de ez lényegtelen...
2020. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!