Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van-e joga ehhez a szomszédnak?

Van-e joga ehhez a szomszédnak?

Figyelt kérdés

Lakas újításba kezdtek azaz pontosabban szétbontanak egy lakást a lakóházban. Nem kis kalapáccsal dolgoznak hanem csákánnyal azt kapásból ide hallom. Felmentem a múlt hétvégén szólni (mert hétvégén estek neki),hogy illett volna ki tenni a falra,hogy lakásújítás lesz. Kérdeztem,hogy egyébként meddig tart ez az egész, egy hét? Mire mondták dehogyis lesz vagy két hónap. Ja és hétvégén tervezik csinálni. Ma ünnep nap van és ma is nyomják neki ezerrel.

Feltételezem,azért így oldják meg,mert hétköznap dolgoznak.


Na de mennyire fer a többi lakóval szemben akik ugyanúgy dolgoznak hétköznap és a hétvége az egyetlen amikor pihenni tudnak? Vagy éppen a mai ünnepnapon is....



2020. okt. 23. 12:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%

Elvileg van nektek házirend.


Tudom panelba nem szokás,de én pl. azt csináltam,( kertes) hogy kénytelen voltam megbízni a szakemberben ( kamerák amúgyis vannak csak nem tudnak róla) leadtam neki a kulcsokat és tessék csinálni.


Reggel fél 9től ő itt volt este 7ig közben én is haza értem meg a kamerát tudtam lesni.


Nincs már szabin szal kénytelen voltam így megoldani, most szombaton is jött volna de pihennék.

2020. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Joguk van hozza
2020. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Jó, hogy hétvégén csinálják. Jobb lenne, ha hétköznap menne, és aki éjszakai műszakban dolgozik, az nem tudna aludni? Ez a "hétvégén pihenni" dolog egy mítosz. Te átalszod a hétvégét? Ilyenkor az emberek mosnak, főznek, takarítanak, elmennek szórakozni stb., nem döglenek egész nap.
2020. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De gondolom ha te dolgoznál egy irodában a számviteli részlegen ahol milliókat könyvelgetsz mindenféle téged terhelő jogszabály alatt akkor persze azért ajvékolnál,mert neked kijárna a hétvégi "döglés" és mit képzelnek mások. :D
2020. okt. 23. 13:01
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

füldugó. Vannak már egész komoly darabok is. Én azt csináltam, h nagyon hangosan hallgattam zenét, podcastokat stb.. közben a fülemben volt a füldugó, és így teljesen élhető volt e helyzet.


[link]


ilyesmi. nem pont ilyen, meg olcsóbb is volt, keress vmit.

2020. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

Én vagyok az első kommentelő. Én azt azért írtam, mert minden társasházban van egy házirend amit mindenkinek be kell tartani, a példát meg azért írtam, mert felvetheted neki... Próbálja meg így megoldani.

De látom szépen lepontoztál szal megyek mindjárt segítek a szomszédnak.


Ja és mellesleg üdvözöllek szintén, mert szintén pénzügy

2020. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%
Valoszinu nem a te idegesitesedre csinaljak akkor amikor, hanem akkor tudjak megoldani. Ha mar szomszedok vagytok … nem lehetne egy kicsit türelmesebbnek lenni? Nincs idegesitobb mint amikor a lakok odamennek kerdezoskodni, hogy meddig tart meg. Addig tart amig el nem keszul! Hagyd beken a szomszedaidat.
2020. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#6-os köszönöm ez tényleg jó megoldás. Utánna nézek majd!


#7-es és egyben az első válaszoló. A #3-asnak írtam az ész osztó osztagot és a második kommentem is neki szólt folytatásban. Azért írtam is,hogy csalódtam volna ha csak kettő normális válaszoló van.

A lepontozás pedig nem én voltam ugyanis az első kettő hozzászólót zöld pipával láttam el. Ugyhogy ez valaki más volt.

Gyere segíts neki nyugodtan már úgy is mindegy. :D Bár ha pénzügyes vagy kétlem,hogy volna kedved ingyér lakást újítani valakinek csak, hogy engem bosszanthass. :D :D

2020. okt. 23. 13:37
 9/27 A kérdező kommentje:

#9-es nem vagyok benne semmilyen semmilyen csoportban így nem "rinyáltam" sehol sem.

Viszont a k anyázással kapcsolatban pedig bizonyára nem tudod,hogy nem minden nő olyan mint a te anyád aki még viselkedni sem tudott megtanítani.

2020. okt. 23. 13:41
 10/27 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagy most a mozgás meg a hangzavar. Egy emelettel lejjebb szétvertek, felújítanak egy lakást, a ház előtti utca meg szintén fel van túrva, reggel 7-től késő délutánig zúgnak a gépek, felszedték a járdát, stb. A kettő együtt kifejezetten kellemes... A lakásfelújító nálunk legalább volt annyira intelligens, hogy kiírta a hirdetőtáblára. De az előző lakásomban (panel) a felső szomszédom magasról tett a kiírásra meg bármilyen szabadnapra, igazi tahóparaszt módjára fúrt-kalapált állandóan.
2020. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!