Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Józsefváros mért ilyen rossz...

Józsefváros mért ilyen rossz közbiztonságú?

Figyelt kérdés
Egy olyan jó területen fekvő városrész dugig van mindenféle lecsúszott, esetenként kimondottan veszélyes emberrel. Nem értem hogy a magas ingatlanárak, a rehabilitálás és a befektetők még hogy nem voltak képesek megszüntetni a terület gettó jellegét.

2020. okt. 26. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert sajnos nem érdekük, az ingatlanok így is elkelnek. Egyik szomszédom most adta el a 44nm-es lakását 40 millióért, egy hónapot sem volt hirdetve. Következő én leszek, elegem van kutyas.aros utcákból meg a sok túlpigmentált emberből, akik folyton fesztiváloznak az utcákon.
2020. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vantel ***** válasza:
49%

Régi rendszerben oda telepítették be a potenciálisan lecsúszó bűnözést felértékelő , erkölcsileg ingoványos embereket.

Sok "munkás" lakásba sok családot lehetett elhelyezni.

Ottragadtak.

Nagyából ez a történet.

Manapság meg jólét és gazdagság van, ezért senkinek sincs akkora indíttatása,hogy az országból kirakja őket.

Majd ,ha eljön az az idő,hogy nem jut mindennapra élelem, majd akkor történik cselekedett a vérszívók felszámolására.

2020. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Minden varosban a belvaros kulterulete, palyaudvar, kikoto kornyeke veszelyes. Azert jo helynek meg vannak gyonyoru keruletek, azok csak szinten koszosak es lerohadtak a tarsashazak, a kirakatok.
2020. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedes, berögződött hagyományokat mentenek tovább az egymást váltó generációk és az ott élők alapmentalitása az, amelyből nem képesek kilépni az ott élők. Ugyanez a helyzet a VI., VII., IX., X. kerületekben is, csak ott valahogy jobban (?) van egy kicsit palástolva a nyilvánvaló. A VI. kerületben a Liszt Ferenc tér környéke, Szondy u., Bajnok u. környéke, a VII. kerületben a néhai "Chicago", (amely nagyjából az Izabella utcától a Városligetig terjed ki,) a Klauzál-térrel, ill. Almássy-térrel és ott van a IX. kerületben a Ferenc-tér vagy a József Attila ltp. Kőbányán a Népliget, a Hős u., és a városból kifelé vezető vasútvonalak mentén található nyomortelepek a nem túl barátságos helyek. A VIII. kerületben viszont eszméletlenül sok tér van az összes viszonylatában, - mindegyiken egy-egy bandával, akik egymás között is megvívják a mindennapi háborúikat, de kérdés nélkül osztogatják a pofonokat is, ha tudják valakiről, hogy nem "bennszülött". A bőr színe senkit ne tévesszen meg: ezekben a bandákban minden ember képes arra, hogy szemrebbenés nélkül hazudjon bárkinek a képébe - még egymás között is. Erre nevelte, neveli őket az utca.
2020. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőlem júliusban, hétköznap déli 1/2 1-kor a Ferenciek terén (V. ker.!!!)követelt pénzt egy férfi. 64 éves vagyok, 165 cm. 53 kg. Nem tudtam mit tenni, mert a feleségem vártam. Megúsztam simán, de nem volt kellemes. És NEM a Józsefvárosban és nem éjjel!!! (Tudom, hogy a babona szerint és-sel nem kezdünk mondatot).
2020. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert ez a belváros, ide jön az ország összes hajléktalana, mert itt tudnak koldulásból megélni, és itt is van az ingyenes ételosztás, intézményes hajléktalanellátás. Ha a XII. kerület lenne a belváros és ott lennének az ételosztások, hajléktalanszállók, akkor oda mennének.
2021. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként attól, hogy lepukkant emberek vannak az utcán, nem rossz a közbiztonság, sőt.

Köszönnek, kérnek, már ha egyáltalán. Soha senkitől nem vesznek el semmit.

2021. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!