Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy utasítsam vissza a...

Hogy utasítsam vissza a meghívást úgy, hogy ne sértsem meg őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég költöztem egy kis faluba. A szomszédok és mindenki nagyon kedves, sikerült jó kapcsolatot kialakítani. Meg is hívtak "disznóvágásra".

Az a probléma ezzel, hogy én minden ilyentől rosszul vagyok, borzalmasan sajnálom az állatokat. Közel 10 éve nem is fogyasztok húst. Semmiképp nem szeretnék ehhez asszisztálni, de azt sem szeretném, ha magukra vennék. 🤷🏻‍♀️


2020. nov. 3. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csókolom Pali bátya, hogy tetszik lenni?

Szóval az a helyzet, hogy vegetáriánus vagyok nem eszek húst, esetleg a disznóvágás helyett, nincs kedvük öaszeülni kártyázni egyet?

2020. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Pali bacsi valaszolna:


Nem baj lelkem, majd egy kis hurka-kolbasz kigyogyit a bajodbol :)

2020. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem akarsz ezen konfrontálódni akkor keress aznapra valami falun kívüli programot. Megsértődni biztos nem fognak, és így nem kell azzal indítani az ismerkedést, hogy "sziasztok, én vegetáriánus vagyok". (amúgy én is vega vagyok, én se bírnék ilyen programon részt venni)
2020. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Ó Béla bá' köszönöm a meghívást, de sajnos már elígérkeztem máshova azon a hétvégén. Jó mulatást Önöknek.

A vidékiek szeretnek pofátlankodni, főleg ha idősek, szóval legyen egy fedő sztorid, hogy hova mész, ha esetleg visszakérdezne, hogy hova.

2020. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Józsibátyám köszönöm meghívást de nem érek reá"
2020. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
En is vega vagyok. Ugyanigy erzek,mint te. Sot en meg a videktol is iszonyodok. Ott mindenbe bele akarnak pofazni. Ha kilog vki a sorbol,akkor szetszivatjak. Begyoposodottek. Koltozz el onnan meg most. Pesten megertenek. De ott nem fogjak megerteni,h vega vagy meg nem akarsz allatot olni. Ki fognak csinalni.
2020. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: azért van különbség falu vagy falu között. Egy budapesti agglomeráció és egy borsodi zsákfalu nem ugyanaz. (bár őket se kell lenézni, csak mert szegényebb / egyszerűbb emberek, nem tehetnek róla)
2020. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!