Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek bejövök a lakótárs...

Szerintetek bejövök a lakótársamnak?

Figyelt kérdés
Oktober óta együtt lakom 2 fiúval és egy lánnyal. Az egyik fiú elég fura, amikor bemutatkozott és próbáltam vele dumálni csak válaszolt és nem kérdezett vissza. Mindig azt csinalja h ha kérdezek tőle vmit teljes testtel felém fordul, de nem folytatja a beszélgetést. Amikor csak 2en vagyunk sosem beszélget velem, csak nagyobb társaságban. Múltkor itt volt egy haverja és vele dumáltam, így panaszkodtam vmirol a lakás miatt, aztán így kérdezte h na de azért xy miatt megeri itt lakni aztán így mondtam h persze és v 5 mpig meg igy mosolygott rám.. Azt is szokta a fiú h amikor tudja h a konyhában vagyok kijon csak annyira h valamit lerakjon stb.

2020. nov. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Kopogj be a szobájába, és kérdezz rá. Ő bejön neked?
2020. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ezek közül egyik "bizonyíték" sem arra utal, hogy bejössz neki, sőt. Nekem ha bejönne egy lány, pont hogy én kérdezgetnék tőle, nem pedig minél hamarabb lezárnám a beszélgetést.

A haverja pedig amit mondott, azt mondhatta teljesen ártatlanul is kötekedésből. Hangnemfüggő az egész.

2020. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ilyen helyzetben lennék kezdeményezték egy nőnél egy idő után,nem értem hová vár annyit? Egyszer élünk.

Szerintem kérdezz rá ha neked is be jön,veszíteni valód nincs,sok sikert.

2020. nov. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok a legtöbb emberi kapcsolatban előfordulnak, csak nem kezded el figyelni őket. Te szimplán elkezdet ezeket figyelni egy srácnál, és most mindenr közeledési szándéknak veszel a részéről... Szóval ennyiből a válasz: nem. De ettől függetlenül tetszhetsz neki.
2020. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!