Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kapcsolja be a szomszéd...

Miért kapcsolja be a szomszéd a páraelszívót minden reggel és este ugyanabban az időpontban?

Figyelt kérdés

Segítsetek, mert nem értem, hogy van ez. Korán reggel bekapcsolja a páraelszívót a szomszéd, majd az megy közel egy órán át. Este kb. fél órán keresztül megy ez. Délben és este is megy. Azt már észrevettem, hogy reggel és este 1-2 perc eltéréssel mindig ugyanakkor nyomatja.


Lehetséges, hogy minden egyes étkezésnél főz?? De akkor meg, hogy lehet az, hogy csak max 50 perces kajákat főz mindig? Minden nap ugyanakkor?? Ha nem főzés miatt kapcsolja be, akkor miért?? És miért mindig ugyanakkor??


Tudom, hogy banálisan hangzik ez az egész, de korán reggel, hajnalban mindennap erre kelni nem a legjobb. :D


Nem laktam még társasházban, kicsit új még ez nekem. Nem ezt figyelem egésznap, de észrevétlenül is észreveszem ezeket.


Köszi, ha válaszolsz!



2020. nov. 16. 06:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezert sem àrtana beszelö viszonyban lenni hogy megkerdezhesd töle
2020. nov. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig ugyan abban az idopontban, akkor:


- valoszinu valami automatika kapcsol be beallitott idopontban

- a szomszedod ennyire szigoru rend szerint el

2020. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet automatán működik, időzítőre van állítva, mert párásodik/penészesedik a lakása.
2020. nov. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Vagy cigizik
2020. nov. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy a 3-as is mondja,siman lehet,hogy túl párás a lakása és penészesedik is.


Meg az is elképzelhető,hogy be van állítva,hogy ekkor és ekkor csinalja a dolgát.

2020. nov. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet ébresztőt állított be magának hogy bekapcsolja.
2020. nov. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Elképzelem a kérdezőt, ahogy jegyzettömbbel a kezében áll az ablakban...
2020. nov. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Beszélőviszonyban vagyok a szomszéddal, de azért felszaladna a szemöldököm, ha számonkérné rajtam, mit csinálok.
2020. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez nem kell jegyzettömb. Egy idő után látod a "trendet". Én is tudom, hogy a felsőszomszédom hánykor kel és fekszik, mert mindig hallom ahogy kihúzza és összecsukja az ágyat. Szombat reggelente nyolctól 20 percet porszívózik, lehet hallani. Az alsó szomszéd reggel szarik ébredés után, mert olyankor mindig sokáig húzza a wc-t. Ehhez nem kell jegyezetelni, ha minden egyes nap hallod a zajt, akkor feltűnik, és megszokod, hogy hánytól hányig megy.
2020. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
18%

Szia!


Én vagyok a szomszédod, és azért kapcsolom be, hogy időben feltudj kelni és eltudd kezdeni a napodat!


Délután pedig azért kapcsolom be, hogy elszívjam a párát!


Este pedig azért kapcsolom be, hogy elősegítsem az alvásodat!

2020. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!