Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért érzem azt,hogy csak az...

Miért érzem azt,hogy csak az Egyesült Államokba tudnék boldog lenni?

Figyelt kérdés

1 hét híján egy éve voltunk Amerikába, és azóta kb. minden másnap azzal álmodok, életem legjobb èlménye volt, de tényleg.


Ha meglátok egy Amerikában készült videót rögtön elkezd verni a szívem, csak úgy leállnék és sétálnék megint az amerikai utcákon, és nem értem miért ?


Sajnos tudom,hogy szinte lehetetlen kint élni, de úgy érzem,hogy itthon nem vagyok boldog és ott minden perc ajándék lenne. :(


Más is szereti ennyire Amerikát ?


20/f



2020. nov. 18. 09:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy fontos, hogy senkit nem akarok buzdítani, hogy menjen ki illegálisan, rengeteg lemondással jár, nem láthatod pl családodat éveken át max skypon.

Sokkal egyszerűbben mehetsz pl németországba, osztrákokhoz, es semmiről nem kell lemondanod, beülsz a kocsiba és pár óra alatt itthon vagy... ott meg az én módszeremmel évekig oda vagy láncolva... és folyton ott van a fejed felett egy bizonytalanság,m hogy reggel felmesz gyanútlanul a metróhoz, de epp ott igazoltatnak a bevándorlásiak... elveszik spórolt pénzed, mindened és egy repülőn bilincsbeverve hazaküldenek... szóval annyira nem király... manhattanben igaz el lehet szüttyögni a melóval de azért nincs kolbászból a kerítésed, nincs rosszabb, mint unatkozni és úgy csinálni,n mintha lenne bármi értelme annak amit csinállsz... sokan teljesen belehülyülnek, rengeteg a konfliktus...

Közben hontalan vagy, rossz esetben egy épkézláb barátot nem tudsz összeszedni akivel néha sörözhetsz egyet...

Fekak közt kell laknod, amit mocsok nehéz megszoknod, teljesen más kultúra, es akármennyire is megszokod, minden reggel ott állsz majd a metró előtt és 10 méterenként ki van plakátolva, altalában a tavalyi év statisztikája, ami általábanbígy hangzik:

Tavaly 206 ember halt meg a metróban, ebből 159gyilkossag... és te ott világítasz a sok feka közt egyszem fehér gyerekként ;)...

2020. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%

Hat LA az nem egyszeru eset mert nagyin draga minden de a fizetesek meg nem olyan tul jok.

Igaz en nem LAban elek de a mi varosunkban joval alacsonyabb a megelhetes es jobb az eletszinvonal annal ellenere hogy kevesebb a kereset.

Az alberlet ami nagyon draga. Ami LAben $1800/ho az nalunk 1000 vagy az alatt. Aztan kaja, uzemanyag, adok, egyszoval ott minden dragabb.

Nagyvarosok raadasul tele vannak feketekkel mert ok tipikusan a nagyvarosi eletet szeretik, videki kisvarosban alig vannak.

2020. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
57%
És? Semmi baj nincs a feketékkel... magyarok pl folyamatosak keresztbetesznek egymásnak new yorkban, feketek közvettlenek, nyitottak, életvidámak... rengeteg fekete haverom van.
2020. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek. Régóta USA-ban élek és eszem ágában sincs vissza menni Magyarországra. Az USA nemcsak sokkal szebb, de a lehetőség is jóval több. Főleg orvosként jobb itt. A férjem is az. Magyarországon nevetséges bért kínálnának ugyanezért a munkáért. Talán egy újpesti panelra telne. Itt meg jó környéken kertes házra. Az amerikai emberek mentalitása is jobban tetszik. Magyarországon az ember életkedve is elmegy a sok búval b...ott, negatív bunkótól. Tisztelet a kivételnek. Ami pedig a feketéket illeti, gyerekeim osztályában van pár. Semmi baj velük. Nem mindegyik csürhe. Ellenben Magyarországon a cigányok közt nem találsz ugyanilyen arányban normálisat, egyetemet végzettet.
2020. nov. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Így van, mikor kimentem az első 1 evben rengetegvélményem volt, mikor a magyar "belémrúgott" a helyi fehérek lenéztek, szinte minden segítséget amit kaptam, azt feketéktől kaptam, nameg spanyolajkú latínóktól.
2020. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, még olyan fiatal vagy, van előtted lehetőség. Hatalmas ország, és nem egyformák a tagállamok, megélhetést tekintve sem. Utána kell érdeklődni.
2020. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%
Én kinéztem magamnak New Hampshire-t. Kicsi állam, kevés fekete, majdnem zéró bűnözés, nyugodt élet, legnagyobb város is csak 300 ezres, de olyan hangulata van mint egy falunak, közel van new york és kanada is. 6 óra eltolódás van csak, tél az igaz hideg, de kibírható. Trópusi vihar odáig nem megy fel, tornádó alig van ott.
2020. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

:D

Erre a kevés fekete mentalitásra nagyon rá fogtok cseszni USA ban...

A helyiek szemében csak egy bevándorló vagy, a magyarok kint is marják egymást, a zsidók emberszámba sem vesznek... a fekák meg nagytöbbségben rettenetes jófej emberek teljesen más kulturávak és akit vefogadnak, amellett kiállnak...

2020. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nincs velük bajom, ha normálisak és nem 80%-ban csak ők vannak. Nyilván inkább fehér térséget néztem ki magamnak, mert ott érezném jobban magam. Meg ahogy láttam, ott inkább németek vannak meg britek, kevés a magyar, mert nem népszerű hely. Sok amcsi se tudja, hogy létezik.
2020. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Német, britt... mind felsőbbrendüségi komplexusos, te meg szolganép vagy köztük.
2020. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!