Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem furcsa egy kicsit, hogy...

Nem furcsa egy kicsit, hogy miután én kiraktam az ajtódíszt, a szomszéd is kirakta?

Figyelt kérdés
Tudom, még nincs itt az ideje, de idén kicsit korábban kezdtem a készülődést, és kiraktam a karácsonyi ajtódíszt. Még semelyik szomszéd nem rakta ki, sőt a bevásárlóközpontok, üzletek se díszítenek. Erre fel, egy napra rá, a szembe lévő szomszéd is kirakta az ajtódíszt. Micsoda véletlen... pont amikor én, akkor ő is. Biztos csak véletlen egybeesés... Szerintetek is csak utánozni akar? Nem furcsa ez egy kicsit?
2020. nov. 18. 21:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Oszt ha kirakta ő is akkor mi van? Azért valahol vannak bajok, ha ez akkora lelki törést okozott neked, hogy ide jöttél kiírni erről egy kérdést.
2020. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem tudom ki hogy van vele, nekem sokszor van ilyen, hogy meglátok valamit és beugrik a "de jó ötlet" gondolat, aztán megcsinálom míg el nem felejtem.


Aztán elgondolkoztató, hogy lehet valaki titkon engem is rohadtul utál egy ilyen miatt :D

2020. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem tudnám mondani, hogy néz ki a szomszédom ajtaja, pedig konkrétan olyan 113 centire van a bejárati ajtómtól. Ezért nem laknék Budapestnél kisebb településen, mert annyira unalmas az összes, hogy ilyenekkel vannak elfoglalva az emberek.
2020. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Elmondanám, hogy Pest is ugyanez. Tapasztalat.
2020. nov. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a furcsa, hogy errol kerdest is kiirsz. Es ha kardviragot uletsz, es o is, ezen fogsz agyalni.

Es mi van akkor, ha a te ajtodra ranezett, es azt gondolta, jaa, tenyleg. Na akkor mi van?

2020. nov. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami verseny, kirakta akkor kirakta, mit számít?
2020. nov. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a kerdes komoly??? "Szerintetek is csak utánozni akar?"-ez kb egy ovodas szintje. Van baj a fejben rendesen.
2020. nov. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy mondod, én is kirakom. :)
2020. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap raktam fel az ablakokra az égősorokat. Leszarom, hogy mit csinál a szomszéd, hál' istennek a majd'2 méteres betonkerítés miatt ha akarnám se tudnám kukkolni.
2020. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a problémáidat.
2020. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!