Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Emelkedni fognak Pesten az...

Emelkedni fognak Pesten az albérleti díjak vírus után?

Figyelt kérdés

Szerintetek emelkedni fognak az albérleti díjak ha mindenki be lesz oltva, mondjuk 1 év múlva? Most kb 140 egy 2 szobás lakás Pesten. Annak fényében, hogy 120 napban maximalizálták az airbnb-t Pesten szerintetek reális hogy covid lecsengése után 160 meg 170 lesz?

Albérletben szeretnék lakni és emiatt kérdezem.


2020. nov. 20. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikortól szeretnél?
2020. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Termeszetesen ahogy javul a helyzet es jonnek majd vissza a koltozo madarak, az arak is erosodni fognak.
2020. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkoztam hogy vidékre jelentkezzek-e egyetemre vagy Pestre. Mindenképpen albiban szeretnék lakni így 8 év kollégium után a párommal, csak nem mindegy hogy emelkednek e az árak, mert 140et még épphogy ki tudunk fizetni, de ha megugrik 160 ra az már nagyon necces.
2020. nov. 20. 12:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeptembertől szeretnék
2020. nov. 20. 12:31
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
A hogyan keressetek több pénzt miért nincs a kérdések közt? Miért korlátozódtok x összegre?
2020. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha tanulni akarsz videkre mesz … ha vágysz a zsongásra es bulizni akarsz akkor ugy is Pestre jossz. Pesten hamar elofordulhat, hogy elkallódsz az eletben.
2020. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Népünk gondolkodása olyan, hogyha manikáról van szó, akkor azt veszély nélkül is emelésre méltónak vélik. Rosszabb ilye tekintetben a népünk, mint a Kurázsi mama...
2020. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

8 évig tanultál azért, hogy ne engedhess meg magatoknak egy kétszobás lakást bérelni?


Amúgy emelkedni fognak, csökkenni már nem. Vidéken olcsóbb lakni és normális helyen dolgozva nem sokkal alacsonyabb a fizetés (Nyugati országrész).

2020. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nyolcas! Köszönöm a hozzászólásod: "nyolc évig tanultál, hogy ne engedhess meg magatoknak egy kétszobás lakást?"

8 év: 4 év általános+ 4 év középiskola. Nem hiszem hogy friss érettségivel más megengedhetne magának egy 2 szobás lakást

2020. nov. 21. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdesnek bereljetek a paroddal egy nagyobb szobat ketten, ez ilyen koztes megoldas. Azert megsem egy koli, es ha 1 lakotarsatok van meg rajtatok kivul, az ugy elheto szerintem.

Mi 20 negyzetmeteres “lakasban” (inkabb lyukban :D) eltunk 1 evet, majd utana 30 negyzetmeteren nyomtunk le 2 evet, ezt engedhettuk meg magunknak. Elvoltunk, de mostmar azert jo, hogy nagyobb alberletben tudunk elni :)

Egyebkent ugy tudom, hogy vannak olyan kolik, ahol direkt lehetnek parok egy szobaban, ez nyilvan dragabb, mint egy sima, de utana kene kerdezni, nem olyan rossz az sem, foleg, ha van a szobahoz furdo. Az egyetemi kolik amugy altalaban jobbak, mint a kozepsulisak, legalabbis en ezt tapasztaltam, de vannak kivetelek, hallottam en is erdekes sztorikat haveroktol.

2020. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!