Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan találhatok meg valakit...

Hogyan találhatok meg valakit svédországban?

Figyelt kérdés
van egy nagynéném svédországban de nem tudom él e még pontos nevét se tudom csak a keresztnevét meg nagyábbol a vezeték nevét is de nem tudom hogy irják pontosan hogyan keressem?
2020. nov. 23. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rokonoktól érdeklődj.
2020. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Elmész és megkeresed
2020. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Vöröskereszt honlapján keresgélj első körben. Úgy tudom, van ingyenes keresőszolgálatuk.


Amúgy az biztos, hogy ha magyar állampolgár volt, a Belügyminisztérium által vezetett központi nyilvántartásban szerepel. Ha a külföldi címe nincs is benne feltétlenül, de az, hogy külföldre költözött, az igen. A legutóbbi munkahelyemen használtuk ezt a nyilvántartást (nem túl legális módon) egy határidős projekthez, és én is rákerestem akkor pár rokonomra, akiket szerettem volna megtalálni. Úgy tudom, onnan is lehet (legális módon) kikérni adatokat, csak az asszem fizetős.


És tényleg érdemes a rokonokat körbekérdezni, ha még van kiket. A lánykori nevére, a születési dátumára és az anyja nevére mindenképp szükséged lesz, anélkül minden bizonnyal a keresőszolgálatok se tudnak segíteni.

2020. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!