Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ide költöztem haveromhoz, akivel lakik egy csaj. Ez a csaj a lakótársam al megy mindenhova, jól megvannak. Azonkívül a csaj nemjár sehova, nincsenek barátai,zárkózott, nem sokat beszél másokkal.

Mikor reggel felkelek,hallja hogy a konyhába vagyok, ő a nappaliba rejtözködik, megsem mukkan, mintha ott se lenne. Bemegyek a nappaliba, kerüli a szemkontaktust, zavartan köszön. Nem érdeklődik, nem kérdez semmit, itthon ül és nyomkodja a telefonját, meg a lakotarsam al megy boltba vagy vhova. Megkéne neki mondanom h figyelj, azért köszönhetnél mikor hallod hogy feleltem és a konyhába vagyok, vagy inkább hagyjaam őt, mert antiszoc??



2020. nov. 24. 13:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha a haverommal besz~létünk úgy hogy ő is ott van, nem csatlakozik be, megse mukkan, csak nyomogatja a telefonját mellettünk amíg abba nem hagyjuk.
2020. nov. 24. 13:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak szimplán nagyon félénk.


Ha gondolod, akkor nyiss ki egy üveg bort, kérdezd meg, hogy kér-e, mert ha már együtt éltek, akkor ismerjétek már meg egy kicsit, és dumálgassatok.

2020. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Rejtőzködik... a nappaliban van, te meg a konyhában. Ki kéne mennie köszönteni téged? Amikor egy helységbe kerültetek, köszönt azt írtad. Valószínűleg ezen kívül nem akar nagyon cseverészni veled. Mellesleg azzal, hogy odaköltöztél megzavartad az ő addigi életvitelét eléggé, lehet az is közrejátszik, hogy a háta közepére nem kíván.
2020. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as valasz. Ennyi.
2020. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-nál a pont. Nem vagyunk egyformák. Ha meg sokat van otthon, az az ő dolga. Ha nem muszáj, pláne mostanság, akkor én se mindig mozdulok ki.
2020. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagyis a haverod és a csaja együtt élnek, te beköltöztél a nyakukra és vágjon hozzá jópofát, hogy van aki tartja a gyertyát???
2020. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem a csaja. Lakotarsa.

Pár hónapra jöttem ide lakni.

Nem hiszem hogy annyira el kellene jatszani a hattyuk halalat h meg en erezzem kinosnak hogy itt vagyok.

Az hogy nem akar koszonni es passziv, azt kezeltetni kéne.

Nem egészséges.

Aki nem jár sehova és nem ismerkedik az így be fordul, igen. Ennyi.

2020. nov. 26. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Lakbért meg rezsit fizetsz?
2020. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen. Pesten lakunk.

Miert? Hasonlo helyzetben vagy?

2020. nov. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!