Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakástulajdonosok! Mik a...

Lakástulajdonosok! Mik a legjobb tapasztalataitok bérlőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiadtam a legénylakásom és a bérlő, egyedülálló hölgy otthonos garzont csinált belőle.
2020. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár én bérlő vagyok, de szerintem a "jobbik" fajtából.


A lakás amibe költöztem eleinte szobánként volt kiadva, az akkori lakótársam és az előttem ott lakó irtó nagy retket tartottak. Beléptél rögtön az előtér tele volt minden kacattal, a WC tiszta mocsok, feltakarítva sosem volt. Konyhában szó szerint állt a retek, vastagon koszos volt minden. A szobák is ezer éve festett, koszos tapétával voltak "ellátva". az előtérben ótvar linóleum.


Alapból én neveltem rá egy 30+ éves embert, hogy illene minimálisan rendet tartani. Majd kiköltözött és kivettem a lakást.


Előttünk még rosszabbak laktak ott, fiatalok akik kitörték az ablakot, leszakították az ajtót, meg rendszeresen rendőrt hívtak rájuk.


Rendbe tettem az előteret, PVC helyett tettünk le laminált padlót, tisztasági festés ment mindenhova, kisebb karbantartásokat megcsinálom. Teljesen élhető szintre hoztam a lakást, ami bár felújítandó, de igényes és szép. Bárki látta dicsérte.

2020. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy magamat nézem mint bérlő:

- Szinte soha nem keresem semmivel a tulajdonost.

- Fizetek időben.

- Dolgozom, keveset vagyok otthon.

- Vendéget ritkát fogadok, akkor sem házibuli szinten, inkább szülő, család.

- Rendben tartom a lakást és vigyázok rá, a kisebb hibákat magam is megoldom.

- Még zenét, filmet is fejhallgatóval szeretek hallgatni.

2020. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Békén kell hagyni egymást! Én nem járkálok a bérlő nyakára ellenőrizgetni, van kulcsom, de sose megyek. A szemfüles közös képviselő a haverom, úgyis beárulja ha gáz van. Nem hívogatjuk egymàst, üziben kommunikálunk az órák leolvasása miatt. Napra pontosan fizet, megbízható, nekem ennyi elég.
2020. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!