Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyakran megállnak kocsival a...

Gyakran megállnak kocsival a házunk előtt, meg gyalog elsétálnak, és méregetik a házat már hetek óta. Szerintem megfigyelnek. Mi állhat a háttérbe?

Figyelt kérdés

A házunk előtt egy buszmegálló van. Pár hete lettem rá figyelmes, illetve a családtagok hogy néha megállnak előttünk kocsival, 10-15 percig, majd nézegetnek errefele, majd elmennek kiszállás, pisilés, bármi hulla elásása nélkül. És a sétálók is lelassítanak a házunk előtt, az anyukák gyakran itt előttünk igazítják meg a babakocsit, a kisgyerek itt bámészkodik befele... És mikor tovább mennek, megállás nélkül mennek, csak előttünk állnak meg. Van mikor vissza néznek.


Nem putri a ház, kert, se nem palota úszómedencével 4 bmwvel, átlagos kis ház, szépen nyírt fűvel.



De nekünk ez gyanús lett, és hetek óta figyelem esténként az embereket. Miért pont előttünk parkolnak le egy buszmegállóba és 10-15 percig errefelé bámulnak?


Már szereztem távcsövet, fénykékepekt készítek a telefonommal, rázoomolva az arcukra, rendszámra. Mindig másmilyen kocsi áll meg mások az emberek. Olyan autó, rendszám, emberek akiket életembe nem láttam.



Nekem nagyon gyanús ez. Ha megfigyelne egy civil ruhás rendőr, miért ennyire feltűnően csinálják? Ha lopják a wifit, miért ennyire feltünően csinálják? Bár itt nincsen nyilt wifi.


Úgy tudom a szüleim nem tagja semilyen bűszervezetnek, és nem is a kékek táborát képviselik.



De nekem nagyon gyanús, hogy pont előttünk kell megállni kocsival, és 10-15 percig bámulni ide majd elhajtani mintha mi sem történt volna... Drogozni máshol is lehet, de gondolom nem erről van szó...



Nem fura ez kicsit Hogy van egy buszmegálló, ráparkolsz, bámulsz egy házat, majd 10-15 perc múlva megfordulsz és amerről jöttél elmész? Meg sétál pár tini (lehet polgárőr, vagy rendőrök által megvannak bízva. Gyalog vagy kocsival, és a házunk előtt kell futkározni?? Mellettünk van egy suli, lehet azt figyelik meg? Korábban 1 hónapja be mentek oda, kilincset lerugták és betudtak menni. Azt hiszem tisztítószereket loptak. Belül bent volt a kulcs, kivette belőle, majd bezárta, vissza zárta kivűlről az illető.


Nekem furcsa!


23F


Nincs üldözési mániám!



2020. nov. 29. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Hiba van a mátrixban, de már jön a patch.
2020. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Buszmegálló a kulcs, nagyon sokan megállnak autóval ott enni, inni, cigizni, telefonálni stb.

Tinik, gyerekek meg persze, hogy lesznek ott, ha iskola van a közelben, de a busz miatt is. Egy babakocsis anyuka is előbb fog egy buszmegállóban megigazítani valamit, mint valahol, ahol tuti útban van.

2020. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Írd ki a kerítésetekre: Ne figyejjé vazze!
2020. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez tipikus CIA módszer.
2020. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

6,5 éve is feltetted ugyan ezt a kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

Semmi változás?

2020. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

"ha lopnák a wifit"

😂😂😂

2020. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerinted mekkora nagyságrendű ügynek kellene lennie, hogy különböző járművekkel, különböző beépített emberek figyeljenek meg? :D

Kisgyerekek, sétálók, babakocsis anyukák, buszra szálló kisgyerekek, más-más autók...

Ez havi szinten sokmilliós megfigyelési költség.

Egy top100-as óriásvállalkozóval nem cseszekednének ennyit. :)

2020. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Azóta az üres rétre ráépítettek egy buszmegállót? :D
2020. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Kerdezo, neked komolyan nincsen semmi dolgod? Munka, suli? Ez beteges, hogy random embereket figyelgetsz tavcsovel, meg lefotozod oket. En nem vagyok benne olyan biztos, hogy ez valoban igy van. Ki a franc akarna megfigyelni igy? Senki, elmondom neked. Szerintem ennyire durvan csak a te fejedben letezik ez a dolog, keress fel egy orvost.

A buszmegallo miatt el tudom kepzelni, hogy az emberek valoban ott allnak meg kocsival, meg hat ugye varjak a buszt, de ennyi. A kutya nem kivancsi rad, megnyugodhatsz.

Ja meg a rendorok altal megbizott tinik...loool 😂😂 Nem vagy te egy picit drogos amugy? A fu is okozhat uldozesi maniat, ugyhogy tedd csak szepen le. Ha meg esetleg arulsz is valamit, akkor foleg hagyd abba :)

2020. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez jó😅😅😅😅
2020. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!