Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudom kikészíteni a...

Hogyan tudom kikészíteni a felettem lévő szomszédokat?

Figyelt kérdés
kb. már 10 éve nem lehet tőlük nyugodtan lenni amióta itt laknak mert folyamatos az ordítozás,tördelés,futkozás náluk. És tök mindegy hogy milyen napszak van mert nem érdekli őket. Nem dolgoznak akkor kelnek fel amikor akarnak. Nem egy álmatlan éjszakám volt tőlük. Őszintén nagyon kellemetlen amit művelnek (ami náluk tök normális dolog.) úgy érzem néha már az őrületbe kergetnek , sokszor már azt hiszem tényleg leszakad a mennyezet. Tudom , hogy elsősorban felkéne menni szólni,de nem az az emberfajta akikkel szót lehet érteni és még nekik állna feljebb. És persze nem alacsonyítom le magam ilyen emberekhez. Rendőrség tök értelmetlen ez a városvezetés meg nem foglalkozik semmivel..
2020. nov. 29. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még soha nem is szóltál nekik 10 éve?
2020. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem
2020. nov. 29. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szarj a lábtörlőre
2020. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy fém lábas + fém kanál összeveregetése kellően hosszú ideig elég jó kombó.
2020. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 azzal mivel lesz jobb
2020. nov. 29. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sose szóltál nekik, honnan tudod, hogy nem érdekelné?


Nálunk én vagyok a felső szomszéd, mondjuk nem vagyok balhés, csak macskáim vannak. Akik néha késő este/hajnalban rallyznak.

Mivel soha senki nem jött fel panaszkodni, így feltételezem, nem zavarja őket, vagy elég jó a szigetelés ahhoz, hogy ne hallják (én ebben reménykedem :D). Ez ennyire egyszerű.

2020. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!