Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tatabánya mennyire élhető hely?

Tatabánya mennyire élhető hely?

Figyelt kérdés
Tényleg sok a roma és a proli arrafelé?

2020. nov. 30. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Semennyire. Öreg bácvikat ásnak ki a föld alól. Nem gusztustalan?
2020. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Élhető,kb mindent megtalálsz, nem annyira zsúfolt, szerintem kényelmes a közlekedés. Kisebbség mindenhol van, de amennyire tudom, ők ott külön részen vannak (mint sok másik helyen). Én nem szoktam bonyodalomba kerülni miattuk.
2020. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak romák, de város külső részén élnek. Vannak jobb és rosszabb környékek is, van olyan környék, ahol én nem élnék. Mi szerencsére csendes, jó környéken élünk. Munkalehetőség szerintem viszonylag jó a sok gyár miatt. Tömegközlekedés elég jó, átszállások nélkül is el lehet jutni a város egyik végéből a másikba. Szórakozóhelyek nagyon gyatrák(most vírust leszámítva). Én szeretek itt élni, bár én tősgyökeres tatabányai vagyok:)
2020. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre gyonyoru a taj, nekem az rengeteget szamit.
2020. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
ennyi mosolygos lanyt Pesten nem latni
2020. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!