Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki mentális beteg, az egyedül...

Aki mentális beteg, az egyedül marad?

Figyelt kérdés
A súlyos esetekre gondolok. Ti egyedül vagytok bipolárisok, borderek, szocfóbosok, súlyos depressziósok, pánikbetegek, skizofrének stb?

2020. dec. 2. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenki.
2020. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Előbb beteg és ezért nem tud kapcsolatot kialokitani, Vagy közben lett beteg és megszakadt minden emberi kapcsolata?
2020. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kozben lettem beteg es nagy erofeszítes megtartani korulottem az embereket. Parkapcsolatban nem is sikerul.
2020. dec. 2. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlen,nem mindig olyan reménytelen a helyzet,mint az amennyire az ember gondolja. Volt barátnőm úgy is,hogy tityitotyi voltam. Sőt csak úgy volt,tehát egészséges jól működő kapcsolatom nem volt. Én is eléggé rosszul érzem magam.
2020. dec. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Borderline vagyok, és tény, a legtöbb ember elhagy.

Ettől függetlenül nem vagyok egyedül, de nem vagyok boldog sem. Úgy érzem, hogy valakinek az életében csak biztos pontként vagyok ott, aki úgysem lép le, mert hát mentálisan beteg, ezáltal nehezen tud új kapcsolatokat kiépíteni.

2020. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én igazán szerencsésnek mondhatom magamat, mert a mentális betegségeim ellenére stabil a házasságom és a baráti kapcsolataim is.

10 éve vagyok házas, ez idő alatt lettem diagnosztizálva: OCD, mániás depresszió, szoc.fóbia, pánik zavar. A gyógyszereknek és terápiáknak hála nagyjából stagnál az állapotom, de vannak napok, mikor borzasztóan nehéz. De talán még nehezebb a férjemnek. Igyekszik érteni, megérteni, segíteni, ami neki is hol könnyebb, hol nehezebb, de soha nem merült fel bennünk, hogy emiatt vége lehet a házasságunknak. Gyermekeink is vannak.

Barátom nem sok van, szám szerint 3, viszont ezek a barátságok szintén az elmúlt évek alatt mélyültek el. Ismerik a problémáimat, ha tudnak segítenek, ennek ellenére ha rossz passzban vagyok inkább visszavonulok előlük, amit abszolút tiszteletben tartanak.

2020. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi a bajod ?

Én bipoláris vagyok, több mint 3 éve kapcsolatban. Nekünk sem lehetetlen megtalálni a boldogságot .

2020. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! borderes skizoaffektiv vagyok, csomó haverral/baráttal.
2020. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!