Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szavazzatok! Egyedül vagy...

Szavazzatok! Egyedül vagy társakkal élnél együtt szívesen, Budapesten vagy vidéken ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Egyedül élnék szívesen Budapesten
Társakkal élnék együtt szívesen Budapesten
Egyedül élnék szívesen Vidéken
Társakkal élnék együtt szívesen Vidéken
56 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A társ/társak alatt azt értem emberrel/emberekkel. Ha társakkal, fejtsd ki hogy haverral/párkapcsolat stb...
2020. dec. 5. 11:31
 2/17 A kérdező kommentje:
Itt a hangsúly azon van, hogy SZERETNÉL ÉLNI. Majd lehet olyan kérdést is kiírok, hogy jelenleg ki hol hogyan kikkel él.
2020. dec. 5. 11:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak is egyedül! Meg haverral baráttal sem érdemes osszekoltozni ! Igazodni kell a másikhoz ha meg főleg csak szobat bérel valaki fogalmad sincs hogy milyen emberekkel kell majd együtt élned arról nem is beszélve hogy ha valaki igenytelen takarithatsz utána szexelni nem lehet csak halkan sőt nem is nagyon megy ez hogy majd akkor meg a parodat is odacipeled állandóan kitudja hogy a másik mikor esik haza mikor kel vagy fekszik stb kaja eltunik a hutobol ha olyanok

Szerintem egyedül a legjobb és a legpraktikusabb, persze az más ha valakinek van egy hosszútávú tartós kapcsolata ott előbb utobb eljön az ideje az osszekoltozesnek

2020. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés igazából?


Nyilván egyedül élnék, ahogy jelenleg is teszem. Maximum a párommal, családommal (saját gyerek) de majd azt is csak későbbi éveimben.

2020. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

egyedül, Pest 50km-es körzetében..


vagy inkább a párommal, Pest 50km-es körzetében.

2020. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Agglomerációban, csendes, romamentes, lehetőleg fákkal körül vett, önálló kis családi házban, egyedül.
2020. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi miatt élnél Budapesten/ vidéken , miért élnél egyedül és miért társsal/társakkal? Csupa fül... akarom mondani szem vagyok.
2020. dec. 5. 11:49
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

- Budapest egy élhetetlen sz*r lett, az agglomerációt is beleértve, ezért egyértelmű, hogy vidék. Olyan a munkám, hogy nem lenne gond.

- Egyedül. Szeretem a szüleimet, gondoskodom róluk, amíg szükségük lesz rá, de az biztos, hogy soha senkivel nem akarom már megosztani a mindennapokat.

2020. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jelenleg lakótársakkal élek, a párom is velem élt.

Most nagy fordulatot vett az életem, mert a párommal szétmentünk és a lakotarsaim is költöznek, akik a barátaim.

Mivel most rosszul vagyok, jelenleg szívesen tartanám azt az állapotot, hogy továbbra is társaságban éljek, de ez majd elmúlik, nagyon régóta vágyom az önállóságra.

Szóval ez komplex kérdés nálam.

Szeretnék élni egyedül, továbbra is Budapesten.

Hosszútávon viszont a párommal szeretnék élni, ha lesz még valaha.

Budapestet szeretem, de ha van jó munkalehetőség, vidéken is laknék, kertesházas övezetben.

Csak mindenképp olyan környéken, ahol ki lehet mozdulni, vannak a közelben hegyek, kirándulóhelyek, szép városok.

Egy eldugott kis falucskában elunnám magam, nem vagyok egy otthon ülő típus.

2020. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
7 - mert 40 éve Pesten élek, és már menekülnék, még úgy is, hogy amúgy itt is viszonylag zöld övezeti, külvárosi részen lakok kertes házban. Hogy miért egyedül? Mióta az eszemet tudom, nagy családot akartam, sok rohangáló gyerekkel, de ebben a korban ez már felejtős. Marad a másik véglet, ha csendet és nyugalmat akarok, akkor azt csak egyedül érem el :)
2020. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!