Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szembesítsem a lakótársam a...

Szembesítsem a lakótársam a lopással?

Figyelt kérdés
Feltünt, hogy a fürdőszobából eltünt a pénzem, amit biztos vagyok benne, hogy a polcon hagytam miután kivettem a szennyes nadragom zsebéből. Mivel ritkán fordul meg nálunk vendég, csak a lakótársamra gyanakodtam, és bekameráztam a fürdőszobát (csak a polc lászik). Ismét a polcon hagytam 1200 forintot apróban, és három nap után az is eltünt. A felvételen egyértelműen látszik, hogy a lakótársam vette el. Kesőbb megkérdeztem, hogy nem látta-e, de tagadja. Az előszobában is hagytam "csalit", de ahhoz nem nyúlt.

2020. dec. 5. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a terved? Mi lesz szerinted azután, hogy szembesíted? Szerinted egy hazug tolvajnál mit fogsz elérni vele? Ha akarod, hogy következménye legyen, akkor komolyabb lépéseket kell tegyél. Ezek alapján dönts.
2020. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
most már, hogy elkezdted csináld végig.
2020. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Kamu
2020. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!