Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyenkor mit lehet csinálni,...

Ilyenkor mit lehet csinálni, ha a szomszéd átdobálgat dolgokat, meg kutyát, ami megölte a macskáimat? Érdemes ezzel rendőrségre menni?

Figyelt kérdés

A házuk fala az én udvaromra néz, és a fürdőszobájuk ablaka az én kertemre néz. Már nem egyszer, és nem kétszer dobált a két gyerek véres tampont át a kertembe. Állandóan azt játszák, hogy átdobják a labdát direkt a kertembe, és az a feladat, hogy ki kell onnan hozni úgy, hogy ne vegyük észre. (Ha véletlenül átdobták, átrúgták, mindig visszaadtam, sose volt az, hogy kiszúrtam a labdát, azt sem lehet mojdani, hogy nem adtam vissza, itt direkt dobják, és átjönnek az udvaromba a megkérdezésem nélkül). Legutóbb a kutyát dobták át a kerítésen, mert olyat akartak játszani, hogy kötéllel visszahúzzák, aztán a kutya elszabadult, és a labdás játékkal ellentétben itt nem mentek a kutya után. És nem átszökött a kutya, hanem átdobták, és ezt a két gyerek is elmondta, a szülők meg csak röhögtek azon, hogy a kutya megölte a cicákat. Mert csak röhögni tudnak.


Ha feljelenteném őket, érne valamit is?


2020. dec. 9. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érne, a kutya átdobása valószínű már kimeríti az állatkínzást.
2020. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Jelentsd fel őket, ez nem normális amit csinálnak
2020. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabályok ide vagy oda, onnantól játszhatnának "kapard a purhabot az ablakról"-t a gyerekek. Aztán megint és megint.
2020. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Legutóbb a kutyát dobták át a kerítésen"

Ez már az állatkínzás kategória, ami miatt már lehet feljelentést tenni.

Ha a gyerekek még kiskorúak, akkor a szülőket fogják elővenni.

2020. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekeket írtam?

Bocsánat, valószínűleg megtréfált az automatikus szövegjavító!

Férgeket akartam írni.

Mert azok az emberpalánták, akik ilyeneket csinálnak, azok nem "gyerekek", hanem férgek, akikből pontosan olyan idióta felnőtt lesz, mint a szülők.

A gyerekek azok, akik békésen játszanak, nem csinálnak semmi olyat, ami esetleg rossz másoknak (legalább is nem rosszindulatból), és hallgatnak a felnőttekre.

2020. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

-A véres tamponnal kopogj át és nyomd a szülők kezébe

-Ha a labdát megint átdobják akkor vagy lyukazd ki vagy vidd el pár utcával arrébb

-Szólj nekik, hogy ha megint meglátod, hogy bántják a kutyájukat vagy a te kertedben van, szó nélkül elveszed tőlük (odaadod egy barátodnak)


Amúgy hogyhogy csak úgy átmennek a kertedbe? Ha a kapu nem zárható akkor láncoljátok le jó nagy lakattal


Én nagyon nyugodt vagyok, mindenkiben a jószándékot keresem és tudom, hogy az erőszak nem megoldás de ezeket a kölyköket úgy felpofoznám, hogy maguktól költöznének el.

16/l

2020. dec. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6:

Felpontozva!

2020. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Hol történik mindez? Hívd az állatvédőket! Nekem meg mondj egy nevet és címet.
2020. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Amúgy hogyhogy csak úgy átmennek a kertedbe? Ha a kapu nem zárható akkor láncoljátok le jó nagy lakattal"


Átmásznak a kerítésen.

2020. dec. 10. 07:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Szegény cicàk😕én tuti kiborultam volna

mehetsz jegyzöhöz ugye tudod?feljelentes is mehet!

Az àllatukat kötelesek sajàt telken belül tartani,neked ebböl "kàrod"keletkezett.

Àrtatlan állatok haltak meg miattuk,a kutya sem kaphat normális nevelést ha egyböl èlölényre támad.

Keress meg állatvédöket a környéken es hivj rendört

gyüjts bizonyitékot videok,képek amiket csak tudsz

de ezt ne hagyd annyiban

2020. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!