Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panel hanyadik emeletén...

Panel hanyadik emeletén laktok ès milyen zajokat hallotok a nap folyamàn?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjemmel elvàltunk és elég sürgősen kellett nekem egy lakàst talàlnom ès az elsőn talàltam egy jó àllapotban lévőt.


Hibàztatom magam,hogy lehet elkapkodtam,mert elég zajos a lakàs.


Nàlatok milyen zajok vannak a panelban? Lehet jobb lett volna téglàba menni?


2020. dec. 13. 17:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

2.

Elől főút, hátul játszótér

Kb havonta 1x 20 percet bömböl a zene felettem, néha a másik házban élő öregember éneklése hallatszik át, de ennyi, más zaj nem nagyon van

2020. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszod. Jöhetnek még! :)
2020. dec. 13. 17:52
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

4. emelet.


Mellettünk lévő szomszéd: Nem vészes, TV, beszéd zaja szűrődik át.

Folyosó: Innen minden behallatszik, felerősödve mert visszhangzik. És nyilván minden jó szomszéd a folyosón áll le fél órára búcsúzkodni a haveroktól, meg a népes családtól.


Erkély: bárki kiül, azt is hallom bentről. Elég zavaró. Ráadásul a szembe panelnél is jó szokás hogy fiatal albérlők odakint ordibálnak.


Felső szomszéd: legidegesítőbb tipikus "golyó dobáló" akinék egész nap irgalmatlan koppanásokat, tologatásokat hallani, amibe még a beton is bele remeg. Kedvencem ahogy a hugyozás is behallatszik fentről, a szobákban fejhallhatón át hallom.


És akkor még mindig örülhetek, mert előttem itt lakó mesélte, hogy az akkori felső szomszédok akik szintén elköltöztek, mindig ordibáltak egymással, egyszer olyan szinten elfajult a veszekedés, hogy a srác rögzítette a felvételt lentről, hogy ha rendőr kell legyen bizonyíték mi történt.

2020. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Mindent hallok,mikor mennek vc-re,mikor élnek sexuális életet,a csaj énekel a kádban..mindent..mindent.De nem zavar megszoktam már,szinte észre se veszem.
2020. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy én hálát adok a kijárási korlátozásnak, mert mióta tart, csak 1 este volt csendháborítás.


Az előtt viszont rendszeresen estékbe nyúlóan ordibáltak a házak közötti parkos részen a fiatalok vagy éppen kivénhedt piások, mikor ki. Aztán jöttek a hajnali hazatérők ordítozva, dalolva vagy jókedvükben, vagy idegesen mert nem jött össze az esti csajozás vagy nem tudom.


Reggeltől meg gyerek ordítás. Szakiskola van itt és nagyjából az összes putris-proli kölyök itt áll a ház előtt, bömböltetik a zenét, ordítanak mint az állatok, de úgy, hogy az építkezésünkön dolgozó kisebbségek hozzájuk képest kultúr lények.

2020. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

2.emelet, tégla lakás egy amúgy kulturált környéken de megnyertük az összes barmot magunk köré:

Alsó szomszéd: folyton verekednek, a nő sikít, a pasas káromkodik, csapkodnak, mindezt reggel 7-kor leggyakrabban, tisztán hallani minden szót.

Földszinti szomszéd: seggrészeg 0-24, állandóan énekel és mulatóst hallgat rohadt hangosan

Szomszéd a 4. emeleten: tinilány folyton veszekszik az anyjával és ordítoznak mint a sakál, a fürdőben mindent tisztán hallani.

Felső szomszéd: kornyikál, ugrándozik, rángatja a székeit a földön és ezt hajnali 2-kor szereti legjobban csinálni, mosni éjfélkor szokott de ha mi egyet mukkanunk 10 után akkor az ajtóban hallgatózik, ha rajtakapjuk akkor bekopog és leüvölti a fejünket.

Buszmegálló 150 méterre van, hallani a BKV buszokat is kint, park a ház mellett, visítanak a gyerekek és ugatnak a kutyák de ezek a legkevésbé kellemetlen zajok amik beszűrődnek.

2020. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Uh koszonom szepen a valaszokat. Negyediken lakónak uzenem,hogy nem gondoltam volna hogy az is ilyen zajos. Nem karorvendesbol,de kicsit akkor megnyugodtam,hogy nem csak az elso emelet ilyen zajos.
2020. dec. 13. 18:02
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
6-hoz: a kedvencem amikor a felső szomszéd hajnali egykor húzgálja a seggét a kádban 😃
2020. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy tégla sem jobb.


Volt lakás amiben évekig laktam, majd új szomszédok költöztek be. Előtte az újszülött csecsemő sírása is alig hallatszott át. Utána az új lakók úgy jártak-keltek a lakásban mint az elefánt, dübörögve, ajtót csapkodva.


De úgy, hogy az akkori lakótársam 1-el arrébbi szobájában is hallatszott. ÉS szinte remegett a padló.


Vagy volt, hogy este nem lehetett aludni, mert az alattam lakónak zúgott a klíma mint állat. A vicces az, hogy volt kint 20 fok, náluk meg ablak becsukva, redőny leengedve, klíma meg kokszon.


De volt üvöltve szexelő pár is, aztán amikor egyszer egy egész társaság kiállt az egyik erkélyre és 10+ fő kezdte utánozni az orángután hangot amit a kan kiadott magából, akkor onnantól visszább vettek.


Vagy volt, hogy drogdíler lakott a lakásban, és a bedrogozott barátnője üvöltözött lent az utcán, meg úgy minden másnap valaki aki nem lett kifizetve, nem kapta meg az anyagot. Nagyon jó volt (És nem egy nyócker Hős utca....).


De a nagy kedvencem az Etele úton lévő templom, ami a panelházak között vereti a harangot egész nap, hétvégén is... :D

2020. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat mégegyszer. Akkor nem hibàztatom magamot a lakàs vàlasztàsért. Úgy làtszik mindenhol van valami zaj.
2020. dec. 13. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!