Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szóltok USA ezen oldalához?

Mit szóltok USA ezen oldalához?

Figyelt kérdés

Hogy ne mindig csak a szép, a jó hangozzon el.


[link]



2020. dec. 25. 17:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Az USA csak egy illúzió volt egészen addig, amíg nem jött az internet, meg sok felismerés.

Mára nálam kb valahol az oroszok szintjén vannak, Európát nemhogy egy napon, de egy éven belül nem lehet emlegetni vele.

És még a mai napig van ez a zöld kártyás marhaság, ha fizetnének 1 millió dollárt se maradnék ott.

2020. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Hát, nem tudom, egy Hős utcához, vagy egy szabolcsi zsákfaluhoz képest még mindig élhetőbb helyeknek tűnnek ezek. #1-es, te meg mozdulj ki egy kicsit többet, ha neked az USA Oroszország szintjén van...
2020. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
71%
Az USA egy nagy ország. Ott is vannak szegények/ gazdagok, de a környékek, ahol a felvételek készültek még mindig nem olyan cikik, mintha összehasonlítanánk egy borsodi faluval. Nyilván azt is gondolni lehetett, hogy a felhőkarcolók mögött, ott van egy más világ is... Nekem élnek ott rokonaim, mikor kiköltöztek, utána lett 4 gyerekük és százszor jobban kijönnek anyagilag egy keresetből, meg valami családi pótlékból, mi meg 2 gyerekkel hát nem élünk rosszul, de nincs semmi flanc, luxusutazás, ő náluk meg 3 autó, minden évben 2-3 nyaralás, meg így a költekezéseikből is látszik, hogy mennyivel jobban élnek és ők ott még mindig a szegény rétegbe tartoznak. Most jöjjön az árnyoldal, ami a kulcsszavak közé is bekerült: a közbiztonság. Mikor én kint voltam náluk, hát ijedten néztem, hogy a rokonom nagyon nem megy ki az utcára fegyver nélkül. Rendőrsziréna a tipikus utcazene, amit ott hallani lehet és nemcsak este nem biztonságos ott az élet. A rokonomék a gyerekeiket szó szerint féltek egy időben iskolába engedni az iskolai lövöldözések meg miegymás miatt, ugyanis amit a média közöl onnan az csak töredéke annak, ami az ottani iskolákban megtörténik. Mesélte, hogy a fia általános iskolájának a testvériskoláját körülvette az FBI, lezárták majd senkit nem engedtek a közelébe. Másnap mondták, a fiának is, hogy egy szót se erről,amit láttak. Ez csak ,, pletyka" de állítólag az egyik gyerek padjában gránátot és puskaport találtak. Lényeg a lényeg, sok szempontból jó ott az élet, de sajnos több a rossz. Kereshet az ember több milliót/ hónap, ha közben retteg az a saját maga, vagy a gyereke életéért.
2020. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
#2 te sem szemlélted meg közelebről Detroit, abba biztos vagyok.
2020. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
közelebbről*
2020. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
2020. dec. 25. 18:55
 7/26 A kérdező kommentje:
2020. dec. 25. 18:56
 8/26 A kérdező kommentje:
Ilyen még Magyarországon sincs.
2020. dec. 25. 18:57
 9/26 A kérdező kommentje:
Egy átlag magyar jobban él, mint egy átlag amerikai.
2020. dec. 25. 19:09
 10/26 anonim válasza:
Kedves kérdező, menj ki oda és élj kint legalább 1-2 évig. Utána közölj tényeket.😊
2020. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!