Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakott területen belül csinálh...

Lakott területen belül csinálhatok kamion parkolót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnék vásárolni kisebb területet lakóterületen belül, és ott szeretném a kettő kamionomat parkolni kisebb javításokat végezni, de ez eléggé lakóházak között lenne.Kell ehhez valamilyen engedély? Lakókat zavarná szerintetek?
2020. dec. 28. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Engedélyeztetni kell be adód az építésihatósághoz az terveket majd a hatóság megküldi a szomszédoknak a terveket 30-napig lehet ellenvéleményezni a szomszédoknak vagy nem .
2020. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a város-falu mellett vennék,ott késő este is járathatod a kamiont ha sosba kell rajta valamit csinálni.

Az otthoni lakók szerintem fogják sokáig tűrni,szeretni a kamion zaját.

2020. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Torinoban én láttam már kamion parkolót bent a városban, lakótelepen :D
2020. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megfordítva a dolgot, ha már kész van ez a kamionparkoló, nincs rá engedély,a szomszédok véleményét sem kérték ki és a jegyző sem foglalkozik vele. Milyen hatóság járhat el a megszűntetésre és hogyan?
2020. dec. 29. 16:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!