Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire kell félni újabb...

Mennyire kell félni újabb földrengéstől?

Figyelt kérdés
Van két cicusom, és egy kutyám. Gondoltam előkeresem a macska hordozót és kikészítem az ajtóhoz, hogy ha ki kéne menekülni, ne akkor kelljen előkotorni, így is külön hercehurca míg belevarázsolom a macskákat... Meg a kutyán rajtahagynám a hámot, hogy ne akkor kelljen belebújtatni, mikor ki kell futni. Hogy annyival is előrébb legyek. Őt addig kiengedem előre, és ráérek az utcán rátenni a pórázt. Viszont nem akarok paranoiásnak tűnni, érdemes ezeket előkészíteni? Vagy nem lesz akkora rezgés, hogy ki kelljen futni a házból? Mi várható?

2020. dec. 29. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Erősen túldramatizálod, ha érzed is majd, minimális lesz, feleslegesen pánikolsz.
2020. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak féltem az állataimat.
2020. dec. 29. 17:19
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt értem, én is féltem őket, amikor van rá okom, de szerintem túlzás. Ettől függetlenül nyugodtan csináld, ha megnyugszol tőle.
2020. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én átaludtam, te is csináld azt.
2020. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

1. Nem kell félned, itt nincsenek akkor földrengések.

2. Ha földrengés van, akkor nem menekülgetünk, mert abból van a legtöbb baleset, hanem bebújúnk az asztal, ágy, végső esetben az ajtófélfa alá, így nagyobb esélyed van a túlélésre.

2020. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha akkora földrengés lenne, hogy összedől a ház, az utca sem volna biztonságosabb, hidd el. Lámpaoszlopok, vezetéktartó oszlopok, fák simán rátok dőlnek, vagy csak elcsapja az állatkáid egy autó, ahogy kirohannak az útra menekülés közben.
2020. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogy rohannának ki a macskák, ha hordozóba teszem őket?? Nem kieresztem őket a nagyvilágba. A kutyán meg póráz lenne.
2020. dec. 29. 17:41
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Jobban teszed ha egy pár napra kiköltözöl az udvarra egy sátorba a kutyacicákkal és megvárod hogy véget érjen ez a rémálom. De ne fa alá rakjad a sátrat mert az is kidőlhet ha nagy lesz a rengés.
2020. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Társasházban lakok, nincs udvarunk.
2020. dec. 29. 17:47
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Azt mondták lesznek még utórengések.Akkor az ágy,vagy asztal alá kell bújni.
2020. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!