Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Anglia pre vagy settled...

Anglia pre vagy settled statusosok kaptatok káryát?

Figyelt kérdés
Aki megkapta az elő vagy a letelepedett jogot, kaptatok rendes levelet és kártyát is vagy csak emailt?
2021. jan. 2. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy levelet kaptunk, plusz a kormányzati portálon (.gov) beírod a nevedet, születési adataidat, NI számot, és már nyomtathatod is az igazolást.
2021. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyok itt. Nincs ilyen kártyám, az van, amit az 1-es válaszoló írt.
2021. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én emailt kaptam hogy sikeres volt a regisztrációm.

Viszont pastán semmit.

Most beszéltem erről itt valakivel aki kérdezte hogy hol van a kártyám. Meglepett mert nem is tudtam hogy kártya is van.

Akkor ez most hogy van szerintetek? 4,5 éve vagyok itt tehát csak a pre settledet kaptam meg.

2021. jan. 2. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak igazoló emailt kaptam. Nálam kérte a munkáltató a pre settled status chek-et a gov. Uk oldalon lehet lekérni.
2021. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én settled status mellé nem kaptam, a gyermekeink igen. A feleségem pre settled statushoz szintén kapott.
2021. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor meg kell hogy kérdezzem őket. Nem igazán értem hogy mi alapján dől el hogy ki kap és ki nem.

Ezt postán küldték nektek?

Sajnos volt már rá példa hogy eltűnt levelem, amiről egyik lakótársam se tudott persze...

Ha ezt is elsinkelte valaki az elég nagy baj

2021. jan. 5. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
En is ossze voltam ezzel a temaval kapcsolatban zavarodva. De en ugy ertelmeztem,mindenfele forrasbol osszekapkodva az informaciot, hogy a settled status elott a permanent residence card volt. Akik azt igenyeltek, azok kaptak kartyat. Ezt valtotta fel a settled vagy pre settled status, ahol mar csak egy kodot adtak, amivel a gov oldalon megtekintheto az allapot.
2021. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi 7es. Akkor nem csak nekem nem egyértelmű. Adhatnának ki erről valami egyértelmű infót.
2021. jan. 24. 01:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Email jött csak, és a gov.uk-n le lehet ellenőrizni.
2021. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!