Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyi az a nettó fizetés,...

Mennyi az a nettó fizetés, ami elég az albérletbe költözéshez megyeszékhelyen?

Figyelt kérdés

És ne hónapról hónapra éljen az ember, mert az albérlet elviszi az egész fizetést.

Kb mennyi pénz kell ehhez?


2021. jan. 2. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nezz egy alberlet arat. Azt szorozd meg 3-mal. Annyibol lehet normalisan elni
2021. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uh :(
2021. jan. 2. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Csak mert altalaban:

Fizu 1/3-a lakber, 2. harmada kaja ital nasi rezsi, es a 3.harmadábol tudnál élni vagy tanulni vagy gyűjteni vagy jövőre alapozni befektetni

2021. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Fizum 40%-at viszi az albérlet. Kb ez legyen a max amit kiadsz érte ha már fizetése felét viszi akkor keress olcsóbbat vagy szobát.
2021. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 160 a fizetésem, 110 mindennel együtt az albérlet... Tudom, hogy ez nagyon gáz, de kijövök így is. De folyamatosan nézelődöm, hátha át tudok vitorlázni egy olyan helyre, ahol többet kapok. Albérletet nem akarok váltani, mert nagyon szeretem, nagyon jó környéken van, nem kell másokkal osztoznom rajta, és a szomszédok is normálisak. De én se javaslom, hogy a felénél több menjen lakhatásra. Nekem annyi szerencsém van, hogy a szüleim néha besegítenek, pl. nagybevásárlással.
2021. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is kevés a fizetésem. 150 ezer. Én tavasszal/nyáron gondoltam, hogy új munkahelyet keresek, de akkkr jött a covid. Örültem, hogy megmaradt a munkahelyem, nem mertem lelépni. Viszont időszerű lenne a költözés. Csak nem akarok úgy élni, hogy egy váratlan kiadást nem tudok kifizetni, vagy hogy semmit nem tudok félretenni.

Na meglàtom hogy alakul ez az év. Köszönöm a válaszokat!!:)

2021. jan. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!