Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mikor fogja fel a felettünk...

Mikor fogja fel a felettünk lakó agyatlan nő, hogy mi a családommal nem vagyunk azonosak az alattunk lakó Kreténékkel és hogy azokhoz képest mi nagyon is hogy csendes kisgyerekes család vagyunk?

Figyelt kérdés

Ez persze inkább költői kérdés volt. Nagyon jól tudom, hogy mint nagy dohányos a ház tövében már együtt cigizett az alattunk lakó Kreténékkel, így megbszélték, hogy a közös egyes számú ellenség mi vagyunk. (Ezért növellte a felettünk lakó a szánt szándékkal létrejövő dübörgő léptei számát.)

Ó az a "szegény és elnyomott" kisgyermekes család. Nem tudom, hogy kik a Kreténék konkrétan, de a házból a nyugdíjasok vastagon nyalják a hátsójukat. Nyilván csak vállalkozók lehetnek, mert ebben a korban a mi gyermekeinket közel sem ajnározták ennyire a nyugdíjas szomszédok és nekik hagyják, hogy aktívan részt vegyenek a ház rosszindulatú pletykájának életében oda-vissza...!



#szomszéd #eláztatás #rosszindluatú pletyka #eláztatott
2021. jan. 3. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csendesek vagytok? A saját zaját máshogy hallja az ember, mint másét.
2021. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem egészen értem az írásod minden részét, de a lényeg, hogy ha nem foglalkozol velük, előbb-utóbb abbahagyják a szánalmas viselkedésüket. Tégy úgy, mintha mi se történt volna, mintha nem zavarna téged az ő hangoskodásuk. Sőt, én még azt a módszert is bevetném a helyedben, hogy ha összefuttok a lépcsőházba vagy akárhol, akkor szépen rámosolyognék és kedvesen köszönnék :) ezzel aztán rohadtul össze lehet zavarni egy "ellenséget"... marhára idegesítené, hogy te miért érzed ilyen k*baszott jól magad :D
2021. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2021. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ich verstehe nur Bahnhof...🤣🤣🤣
2021. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Jól van ez így? ***** válasza:
78%
Hétfőn 11 órakor...
2021. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
What?
2021. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem örülj hogy csak ennyi a bajod. Az én régi felső szomszédom füvet termesztett és árult, emellett kurvákat is futtatott a fejem fölött. Volt hogy hajnali négyig jöttek a kuncsaftok döngő léptekkel a lépcsőházban hangoskodva. (az utána leszűrődő hangokat gondolom kitalálod) Ráadásul minden héten bulit tartott a lakásban, aztán a másnapos okádásának a fele az erkélyünkön landolt, hiába szóltunk ötezerszer, hogy ezt a klotyóba intézze inkább.

Mennyire örültem volna pár dübörgő lépésnek meg f.szfejkedő pletykás néninek ehelyett.

Amúgy a kettes válaszolónak igaza van. Az a legjobb ha nem foglalkozol velük.

2021. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Miért utálod a vállalkozókat?
2021. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
A Kerdezo kezeltesse magat....
2021. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
A gyereket persze már a kérdés címébe bele kellett írni, hogy nagyobb szánalmat váltsatok ki. :'DDD
2021. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!