Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mikor fogja fel a felettünk...

Mikor fogja fel a felettünk lakó agyatlan nő, hogy mi a családommal nem vagyunk azonosak az alattunk lakó Kreténékkel és hogy azokhoz képest mi nagyon is hogy csendes kisgyerekes család vagyunk?

Figyelt kérdés

Ez persze inkább költői kérdés volt. Nagyon jól tudom, hogy mint nagy dohányos a ház tövében már együtt cigizett az alattunk lakó Kreténékkel, így megbszélték, hogy a közös egyes számú ellenség mi vagyunk. (Ezért növellte a felettünk lakó a szánt szándékkal létrejövő dübörgő léptei számát.)

Ó az a "szegény és elnyomott" kisgyermekes család. Nem tudom, hogy kik a Kreténék konkrétan, de a házból a nyugdíjasok vastagon nyalják a hátsójukat. Nyilván csak vállalkozók lehetnek, mert ebben a korban a mi gyermekeinket közel sem ajnározták ennyire a nyugdíjas szomszédok és nekik hagyják, hogy aktívan részt vegyenek a ház rosszindulatú pletykájának életében oda-vissza...!



#szomszéd #eláztatás #rosszindluatú pletyka #eláztatott
2021. jan. 3. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

a kérdező sajnos egy tipikus jelenséget írt le. Teljesen mindegy, hogy panel, sorház, vagy békés(nek látszó)utcácska Buda elit negyedében..


Amit írt, az sajnos mindennapos jelenség, nincs mit tenni. Talán kivárni, hogy a gyűlölködők egyszer egymásnak esnek..mert ez bekövetkezik bizony.. Itt Gazdagréten, vagy Kelenföldön is vannak klikkek, aztán azok ellenklikkei..


A legjobb, amit tenni lehet, nem beszélgetni senkivwl, köszönni, oszt jónapot..kerülni a szemkontaktot, és tűrni..ez fejleszti a személyiségedet..ne akarj sohamjópofa lenni, öreg néninek a kocsiját húzni, bevásárolni,

stb..


Ahol lakom, csupa jómódú ember él...de itt tombol az irigység igazán..ebből már következik a gyűlölködés...

2021. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

És konfrontálódtamn Kreténnével, aki nem pályaudvar!!

Ma a hülye gyerekei a kutyájukkal megint futóversenyt rendeztek, amit én a lábammal - és némi saját házi futóversennyel - "jutalmaztam". Persze a csaj feljött és kikérte magának. Egyszerre támadott ("- Ők csak gyerekek!"), védekezett ("- A haverünk gyereke bárányhimlős!") és szólta el magát ("- Tudom, hogy az egyik gyrereküket hogyan hívják, amikor rászólnak!") Tényleg..? Amilyen szövegösszefüggésben elmesélte esetleg a felső szomszédunk hallja és már meg is van az a sok plusz lábdobogás a közelmúltból szánt szándékkal...!

Hogy még mitőlk volt röhejes a beszéálgetésünk: 1. A huszonéves csajszikám kiosztotta az észt mia szülőség. Elmehet vel a búsba. Amikor idejöttek többször előfordult még éjjeli kettőkot is hallottuk a gyerekek viháncolását nagy discobömbömlés kíséretében!!! Még nekem osztja az észt mikor fekszik a gyerekem...!; 2. Közben arról is kiosztotta az észt nekem, hogy milyen panelházban lakni. Tééényleg? A huszonéves hülye kiss p*csa! A régi szomszédokkal való rosszindulatú pletzykálkodás közben azt nem hallotta, hogy 41 éve a panelházban lakom? Nehogy már még ő ossza ki nekem az észt panellakásból...!

Dülőre jutottunk? Nem és soha nem is fogunk. És közben még azt is megmagyarázta volna nekem, hogy én vagyok a hülye, bunkó, seggfej stb. ...!

2021. jan. 19. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!