Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Előfordul olyan, hogy egy...

Előfordul olyan, hogy egy kistelepülés lakói rendszeresen megfigyelés alatt tartanak valakit, amikor meglátják az utcán? Autóból, de akár gyalogosan is

Figyelt kérdés
Valakit aki ugyanúgy azon a településen él. Milyen esetben szokott ilyen lenni?
2021. jan. 4. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért tartanák megfigyelés alatt?

Maximum azt tudom elképzelni hogy az élettelen kíváncsi szomszédok bámulnak folyamatosan az utcán, hogy legyen miből pletyizni legközelebb a kocsmában.

2021. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul. Engem egy idős bácsi folyton figyelt, amikor kimentem az utcára.

18/F

2021. jan. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

még Budapesten is


a panelban az egyik öregasszony mániája volt, hogy minden új lakó csakis bűnöző lehet, főleg a fiatalok


engem folyamatosan figyelt, és a barátnőinek is kiadta, hogy figyeljenek, jelentsenek neki


csomó lakót traktált ezzel, a normálisak lekoptatták


csak akkor unta meg, amikor jött másik lakó, akinek a gyerekeit lehetett figyelni

2021. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és vki ráfújt egy béna graffitit a ház falára évekkel ezelőtt és rám akarta fogni beköltözés után 2 héttel, mert ő látta hogy én voltam :D
2021. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a kérdezőnek üldözési mániája van.
2021. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van valami oka hogy ilyet hiszel?
2021. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, nekem a szomszéd nyanya hallotta, hogy költözöm az albérletből (gondolom, a tulajtól, mert máshonnan nem tudhatta, hacsak nem hallgatózott az ajtómnál, amikor telefonáltam) ... 3 hétig verte az ajtót , hogy fizessem ki a lépcsőházajtót, mert a költöztetőim szétverték a bútoraimmal...egyetlen bibi volt a sztorival: bútorozott albérlet volt, a legnagyobb cuccom egy kabin bőrönd bolt, ami még a lakásban volt, meg amúgy sem kellettek költöztetők, mert 400 méterre költöztem :D


Az volt a mázlija, hogy békés természetem van, és csak meglengettem a felmosóvízes vödröt, nem borítottam rá

2021. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!