Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem bunkóság szólni ezért?...

Nem bunkóság szólni ezért? Egyáltalán lehetne ilyenért szólni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztek szerintem ide a kettővel felettünk levő szomszédok, mert eddig ilyen nem volt. Egész délutántól esti óriákig óriási dübögés van felettünk, mintha nehéz tárgyakat dobálnának a földhöz, rendesen beleremeg a csillár és kettővel felettünk vannak. Nemrég ehhez iszonyatos gyerek üvöltés is társult, a folyosón tisztán hallatszódik, hogy torokból sikít a gyerek, mintha állati hisztit nyomna le, komolyan nem tudom eldönteni, hogy bántják vagy csak egész délután hisztizik, egy felnőtt hangot nem hallok mellé. Minden. Áldott. Nap. Hétvégén, hétköznap. Baromira idegesítő már, én megértem ha valakinek gyereke van, én is kisebb testvérek, unokatestvérek között nőttem fel, de ez már tűrhetetlen. Nem tudom eldönteni, hogy bántják azt a gyereket, vagy beteg lehet és azért, de már nem vagyok hajlandó ezt elviselni.


Azért kérdezem, hogy merjek-e szólni, vagy inkább a közös képviselőnek, hogy nehogy tolakodásnak vegyék a szándékomat.



2021. jan. 12. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a közös képviselőnek vamzerkedni gci nagy bunkóság
2021. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A dübörgés felújítás zaja is lehet. Ha új lakók, akkor pedig ez vele jár. Eladó lakás volt ez, vagy albérlet?
2021. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ezt a lakást 1 éve újították, akkor még nem voltak itt (kb 1-1.5 hónapja hallom, fűszerezve a gyerek üvöltéssel), tehát biztos nem felújítás, pláne nem estébe nyúlóan, és kizárólag délután. Szerencsére elég jó a lakóközösség, általában, ha valaki újítani szokott, vagy valami szerelési munkát végeztet, akkor ki szoktuk írni.


Szerintem úgy vették meg, nem albérlet volt.

2021. jan. 12. 16:07
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Hiába volt felújítva, ha nem az ő ízlésüknek megfelelő, de amúgy a lakás paraméterei jók. Most mondok egy nagyon evidens dolgot. Nálam lakásvásárlás után első dolgom volt az ajtócsere. Régi ajtó volt meg rács, de hiába lett volna új ajtó, senkiben nem bízok annyira, hogy a régi ajtót meghagyjam, új ajtó, új zár, új kulcsok.
2021. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem, de nem felújítás, az tisztán hallható. Meg mondom, hogy üvölt egy kisgyerek, hallani szoktam azt is, amikor jönnek haza, mert akkor is kiabál. Tegnap olyan hangos volt, hogy kihallgatóztam a folyosóra, olyan volt, mintha verte volna földhöz magát a gyerek a hisztitől.
2021. jan. 12. 16:17
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

A fölötted lévők mit szólnak erről?


Én megkérdezném amúgy, hogy van-e valami probléma, mert kettővel lentebb is hallatszik az amit csinálnak.

Az, hogy megveszik nem jogosítja fel őket arra, hogy bármit csináljanak, zavarva ezzel a lakóközösséget, márha másnak is problémát okoz ez.

Nekem is vannak ismerőseim akik képtelenek felfogni, hogy mi a baj azzal, ha éjfélkor ráindítasz egy két órás programot a ruhákra.

2021. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Vannak hisztis gyerekek, nem mind csendes kisangyal. Mennyi idős?
2021. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Közvetlen felettünk nem laknak, többségében pedig idősek élnek a többi lakásokban, őket valószínűleg nem zavarja, ha még nem szóltak nekik. Én is erre gondoltam, hogy finoman rákérdezni, hogy van-e esetleg bármi probléma. Engem is igazából azért zavar, mert leülnék tanulni, vizsgázni és ezt hallgatom mellé.


Szerintem olyan 5-6 éves lehet, nem szoktam látni őket csak hallani, abból ítélve.

2021. jan. 12. 16:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni puhatolózni, viszont ha nem javulna, szerezz be egy aktívzajszűrős fejhallgatót. Nekem a munkahelyem olyan zajos, hogy nem tudok koncentrálni, open office.
2021. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy minden házban van legalább egy dübörgős idióta. Nálunk alulról jön az áldás. Üvöltés ugyan nincs, de olyan szinten dübörögnek esténként is, hogy az már keményen túl van a tűréshatáron. Ezeknél egyébként szeptember óta felújítás van, akkor ki is írták, 4-5 hetet jeleztek. Jelenleg a negyedik hónapot tapossuk, és ugyanúgy megy tovább minden. Most tervezek majd szólni nekik, hogy vegyenek már vissza legalább este, mert a tököm se kíváncsi a zenebömböltetésre meg az folyamatos dübörgésre. Mint valami kibeb***ott elefántcsorda.
2021. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!