Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért fúr a lakótársam, csak...

Miért fúr a lakótársam, csak mert nem akarok vele barátkozni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz kollégium, munkásszálló ?

Általában az az oka mert nem állsz be a sorba piálás,nem olyan vagy mint ők .Megoldás ! Csak azt csináld amihez kedved van és ne törj be .

2021. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Albérlet. Azt mondja, neki olyan lakótárs kéne akivel lehet bulizni meg menni erre-arra
2021. jan. 15. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam fúrni, mert pl. felújítok, nem azért, mert nem akarnak velem barátkozni. Micsoda hülyeségeket tudtok ti kitalálni. 😄
2021. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mondd meg neki, hogy neked meg nem ilyen lakótárs kell. Nem kötelező barátkozni. Költözzön el, ha ennyire szüksége van egy olyan lakótársra.
2021. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs vele
2021. jan. 15. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lakótársam nekem is volt.:D Folyton rajtam lógott és leakart beszélni a kapcsolatomról, hogy ne legyek annyit a párommal, mert biztos nem tart majd sokáig. Hát már 9 éve vagyunk együtt.:D
2021. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Neki nem csak lakótárs kell, hanem egy barát is. Mondjuk aki így szeretne lakótársat, az bérelje a lakást, aztán ő keressen maga mellé valakit, akivel tud haverkodni, azonos az érdeklődési kör. Amikor ilyen random emberek laknak együtt, sokszor nem vezet hosszú távon békés együttéléshez.
2021. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én voltam ott előbb. Annyi hogy mindketten “érett” emberek vagyunk, egy korosztály
2021. jan. 15. 13:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De hiába vagytok egy korosztály, beszélgetni is úgy lehet ha van közös érdeklődés/ téma. Meg fontos, hogy hasonló személyiség legyen 2 ember, ha te inkább magadnak való vagy, ő pedig társasági, akkor mindketten szenvedtek. Ő nem tudja megérteni, hogy miért nem akarsz vele lenni, neked meg az a bajod, hogy miért nem hagy már békén. Igazából ezt is meg lehetne beszélni. Mondjuk most túl sokat bulizni nem lehet, de ha ilyen vágya van, akkor bútorozzon össze egy cimborával, aztán elütik az időt, vagy csajozzon be és lakjon vele. Te pedig kereshetsz egy olyan lakótársat, aki hasonló, mint te, van közös érdeklődés ilyesmi.

Anno egyetemen koliban volt, hogy betettek a szobába egy csajt, aki totál magábafordult volt, nem lehetett vele beszélni (semmiről), másik karra is járt, és tök más volt az életritmusa, mint nekünk. Mivel 3an voltunk 1 "ellen" megegyeztünk, hogy keresünk neki helyet, mert lett volna egy 4. lány, akit szívesen láttunk volna. Nehezen, de sikerült összehozni, hogy mindenkinek jó legyen, de albérletben a szoksz vagy szöksz elv van érvényben.

2021. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért lakok egyedül
2021. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!